https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

Çağlayan, Asaleten atandı

Çağlayan, Asaleten atandı
711 views
25 Ocak 2018 - 8:01

Saruhanlı Devlet Hastanesi ve Soma Devlet Hastanesi başhekimlik görevini birlikte yürüten Uzman Doktor Ali Osman Çağlayan asaleten atandı.

20 Temmuz 2017 tarihinden bu yana Soma ev Saruhanlı Devlet hastanelerinde başarılı bir şekilde başhekimliği görevini yerine getiren Uzm. Dr. Çağlayan Soma’ya asaleten atandı. Artık Soma’da başhekimlik görevini yerine getireceğini ifade eden Uzm. Dr. Çağlayan duygusal bir yazı ile Saruhanlı’ya veda etti.

Uzm. Dr. Ali Osman Çağlayan ’17 Ekim 2016 tarihinde başlayan Saruhanlı Devlet Hastanesi başhekimlik görevim yaklaşık 16 ayın sonunda bugün itibariyle sona ermiştir. 23 Ocak 2018 tarihinden itibaren Manisa’mızın bir başka güzide ilçesi olan Soma ilçesinde Devlet Hastanesi başhekimi olarak Soma halkına hizmet vermeye başlıyorum.

Vatan sevgisi ve devlet menfaatini her şeyin üstünde tutarak Saruhanlı halkına hak ettikleri hizmeti vermeye çalışırken bir yandan da hastanede çalışan mesai arkadaşlarımın işleri ile ilgili memnuniyetlerini arttırmaya ve kurumlarına aitlik hissetmelerini sağlamaya çalıştım. Bu süre içerisinde Hastanemizin sorunlarını yönetim ekibimle beraber çözmeye çalıştım. Saruhanlı ilçemizin ihtiyacı olan 4 yataklı erişkin yoğun bakım ünitesi ile 7 yataklı palyatif bakım ünitesi ve poliklinik odalarının tümüyle yenilenmesi sayesinde halkımıza layık oldukları kaliteli hizmeti vermeye başladık. İlçemizin ihtiyacı olan yeni hastane binası için gerekli başvuruları da görev yaptığım süre içerisinde il sağlık müdürlüğümüze ilettim.

Görevim süresince her konuda desteğini aldığım sayın Kaymakamımız ve ilçede görevli tüm kurum amirlerine, Belediye Başkanımız sayın Doktor Hüseyin Yaralı ve ekibine, başta sayın Ahmet Gökmen olmak üzere ilçemizde bulunan siyasi partilerin ilçe başkanlarına, İlçemizde bulunan sivil toplum kuruluşlarının başkanlarına, İl Sağlık Müdürümüze ve tüm ekibine, doktorundan temizlik personeline kadar çok kıymetli çalışma arkadaşlarıma, hastane yönetim ekibime, Saruhanlımızda görev yapan basın mensuplarına ve Saruhanlı halkına şükranlarımı sunuyorum.’dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!