Soma Karaelmas Gazetesi

“Buyur Burdan Kaç” Güldürdü

“Buyur Burdan Kaç” Güldürdü
1.956 views
11 Ocak 2014 - 8:07

İstanbul Sahne Tiyatroları’nın ‘Buyur Burdan Kaç’ adlı tiyatro oyunu Somalılarla buluştu.
Soma Tiyatro Dükkanı kurucuları Burcu Köse Özbek ve Evren Özbek’in organize ettiği oyun İkiz kuleler tiyatro  salonunda sahnelendi. Oyunu Soma Kaymakamı M. Bahattin Atçı, Milli Eğitim Müdürü Tahsin Altunsoy, Soma Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kenan Orhan ve çok sayıda  davetli izledi.
Tünel kazarak hapisten kaçan iki hırsızlık mahkûmunun başına gelenlerin konu edildiği iki perdelik oyun, izleyenleri kahkahalara boğdu. Cem Özer’in yönettiği Sezer Soykök’ün yazdığı, ‘Buyur Burdan Kaç’ adlı tiyatro oyununda Arzu Yanardağ, Somer Karvan, Tekin Temel ile Sezer Soykök’ün performansları büyük alkış aldı. Burcu Köse Özbek ve Evren Özbek, “Tüm Soma  halkını gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Şubat ayında tiyatro severler için Soma Tiyatro Dükkanı olarak bir tiyatro oyunu  hazırlıyoruz. Oyunumuza  herkesi bekleriz” dediler.

DSC2914.jpg

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!