Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Bölgesel Isıtma Büyükşehir’e Geçiyor

Bölgesel Isıtma Büyükşehir’e Geçiyor
1.529 views
17 Ekim 2014 - 6:24

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, Soma’da Bölgesel Isıtma Sistemi’nin Büyükşehir Belediyesi’ne geçmesi noktasına protokol aşamasına geldiklerini söyledi.  Soma Belediyesi’nden gelen yetkililerle Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu’nda bir toplantı gerçekleştiren Memiş, “Bir hafta içerisinde devrini gerçekleştirerek, Soma’da halkımıza bu hizmeti biz vereceğiz” dedi.

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, Soma Belediyesi yetkilileriyle, SEAŞ ve Soma Belediyesi tarafından yapılan Bölgesel Isıtma Sistemi’nin Büyükşehir Belediyesi’ne devir çalışmalarıyla ilgili son toplantıyı yaptı. Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanları Mimar Azmi Açıkdil, Yasemin Buket Aktan ile birlikte Soma Belediyesi’nden ilgili kişiler katıldı. Toplantı ile ilgili bilgiler veren Memiş, “Soma’da bulunan Bölgesel Isıtma Sistemlerinin Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne devrolmasıyla ilgili çalışmalarımız uzun süredir devam ediyordu. Bugün burada Soma Belediyesi yetkilileriyle protokol anlaşması sürecine girdik. SEAŞ ile yapacağımız görüşmeden sonra muhtemelen önümüzdeki hafta içinde Bölge Isıtma Sistemlerinin Büyükşehir Belediyesi yetkisi içinde hizmetini vermeye devam etmesi noktasında herhangi bir engel kalmayacaktır.

Bu proje Büyükşehir ile büyüyecek

Soma Belediyesi ile birlikte titiz bir çalışma yürüttüklerini belirten Genel Sekreter Halil Memiş, “Bu projeyi daha ileriye götürmek için büyük çaba sarf ediyoruz. Büyükşehir Belediyesine devri gerçekleştikten sonra Soma Belediyesinin tecrübelerinden faydalanarak halkımıza en iyi hizmeti vermek istiyoruz” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!