https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

Bizim ittifakımız Halkımızla

Bizim ittifakımız Halkımızla
464 views
10 Nisan 2018 - 10:03

CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer ve Cumhuriyet Halk Partisi Soma İlçe Teşkilatı, Huzurevinde bulunan yaşlılar ve engelliler ile kahvaltıda buluştu.

Cumhuriyet Halk Partisi Soma İlçe Yönetimi, CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, Huzurevinde bulunan yaşlı ve engelliler ile kahvaltıda buluştu.
13 Eylül Parkı’nda yaşlı ve engelliler ile buluşan Milletvekili Tur Yıldız Biçer onlarla sohbet ederek sıkıntılarını dinledi. Kahvaltı öncesinde basın mensuplarına açıklamada bulunan CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer ‘ Bugün Soma Huzurevindeki yaşlılarımız büyüklerimiz ve aynı kapsamda engellilerimizin de olduğu daha sık hatırlamamız gereken bir grup ile kahvaltı yapacağız. Soma İlçe Örgütü ve Kadın Kollarımız böyle bir organizasyon yapmış kendilerini tebrik ediyorum. Gelen büyüklerimize de teşekkür ediyorum. Bu kahvaltıda dertleşeceğiz, konuşacağız. Büyüklerimizin dertlerini dinleyeceğiz. Ülke gündemi çok yoğun. 2019’da ya demokratik sisteme devam edeceğiz ya da diktatörlük tek adam rejiminin geldiği bizim topraklarımızda kurtulmak için bu ülkede kan dökülmüş bir sistem oylanacak. Dolayısı ile bu önümüzdeki süreç hem yerel seçimlerin hemde 2019 sisteminin oylanmasından dolayı çok önemli bir süreç. Biz görüyoruz ki bizim vatan dediğimiz şeker fabrikalarını satanlar, memleketi tamamen kendine yetmez durumda adeta muhtaç duruma getirenler, her türlü şeyi dışarıdan ithal etmemize neden olan sistemin kaçacak bir yeri olmamasından dolayı sığınacağı tek liman yerli ve milli edebiyat oldu biliyorsunuz. Her şeyi ya bendensin ya da teröristsin diyordu. Şimdi kendinden olmayanı yerli ve milli olmamakla suçluyor. Vatanın her noktasını satarak dışarı bağımlı hale gelen bir çıkmaz içinde bıraktı. İttifak mecburiyetinde kaldı. MHP’de baraj altında kaldığı için gidilecek bir noktası yoktu. Kaçacakları son noktadan sonra da sığınacakları yerli ve milli edebiyatının altına sığındılar. Biz biliyor ve inanıyoruz ki, Çiftçimizin, emekçimizin, çalışanımızın, öğrencimizin, yaşlılarımızın, toplumun tüm kesimlerinin bambaşka bir gündemde yaşadıklarını. Onların gündemlerinin işsizlik, yoksulluki, geçim derdi, binlerce mağdurun olduğunu biliyoruz. Vatandaşın gündeminden bu kadar kopanların uçurumdan aşağı düşeceklerini görüyoruz. Vatandaşımızın bu konuda sağduyusuna inanıyoruz. Bizimki bir halk ittifakı olacaktır. Sahadayız görüyoruz. Yerli ve milli biziz, milletimize ve vatanımıza sahip çıkacağız. Sonuna kadar parlementer sisteme ve kendi toprağımıza sahip çıkarak bu ülkeyi kendi kendine yetebilir bir ülke haline getireceğiz’dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!