https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

‘Bizim Alnımız Zaten Ak’

‘Bizim Alnımız Zaten Ak’
4.196 views
06 Aralık 2013 - 7:56

Ak Parti Soma İlçe Gençlik Kolları Başkanı Erol Saygılı, son günlerde CHP Eski Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Özgür Zırhlı’nın sosyal medyada şahsı adına yaptığı hakaretlerle ilgili açıklamada bulundu.
Ak Parti Soma İlçe Gençlik Kolları Başkanı Erol Saygılı, Son Günlerde Gökhan Özgür Zırhlı’nın Sosyal Medyada Şahsım Adına Yaptığı Hakaretleri Duymuşsunuzdur Sanırım. Yapılan bu hakaretlerin,yalancıların yalanını ortaya çıkarmak ve Soma Gençliğine sahip çıkıyormuş gibi görünüp de aslında perdenin ardında duranları yazıyorum şimdi.
Öncelikle şunu belirtmek isterim ki gerçekten Gökhan Özgür ZIRHLI denilen kişiyi hakikaten siyasetten anlayan biri zannetmiştim hakkımızda yazılar yazmaya başlayınca.Çünkü şahsım adına konuşmam gerekirse daha iki yıldır siyasetin içerisindeyim. Dedim ya hakikaten siyasetten anlıyor zannetmiştim… Taaaaa ki  işyerim yani La Bella Otelinin  arkasındaki malzeme deposu olarak kullanmak için  kiraladığım arsa hakkında yalan yanlış yazılar yazarak çuvallayana kadar..  ”saygılı başkan sana soruyorum çevre yolu kenarında arsa alma fikrini sana kim verdi AKP mi verdi ?  ” gibi yazılar yazmış ve cevabını almıştı.  Bir daha hatırlatmak gerekirse kullandığım arsa rahmetli Türkmen Hocanın tarlasıdır ve mirasçıları da oğlu ve kızıdır.
İlk zamanlar patlayacak yer arayan Gökhan Özgür ZIRHLI   tutturdu SEAŞ hakkında yalan yanlış yazılar yazdı.Hem de basın sözcülüğünü yapıyorum dediği Soma Taşeron İşçiler Derneği (SOTİDER) adına basına demeç verdi. Fakat bir kaç gün sonra aslı astarı olmayan yalanlarına kendi de inanılmayacağını anladı. Çünkü SOTİDER Dernek Başkanı Emin KARA gazeteye demeç vererek SEAŞ ile görüştüğünü her şeyin yolunda olduğunu beyan eden bir  açıklama yaptı. Tabi öncelikle bir başka belirtmek istediğim hususta şu !!  Reklamın iyisi kötüsü olmaz..  Gökhan Özgür ZIRHLI  SOTİDER’i bir güzel reklam etti, kendini de bir kötü reklam etti. Ardından SOTİDER’in kurucuları ve başkanı “ZIRHLI bizden değil” dedi. Acaba aralarında ne gibi bir hesap vardı da, iptal oldu bilinmiyor tabi..
Ardından Enerji Bakanımız ile beraber çekildiğimiz bir kaç kare fotoğrafı Sosyal medyada paylaştığımız hesaplarımızdan alarak (buradan da anlıyoruz ki bizi takip ediyorlar. kendi adına olmayan fakat G.Ö.ZIRHLI’ya ait olduğunu bildiğimiz bir facebook sayfası üzerinden paylaşıma açarak ”yalama AKP Gençlik Kolları Bakanını Bekliyor ” diyerek terbiyesizce  bir paylaşımda bulundu.Yazılan yorumları çevremizdeki genç arkadaşlarımız ,arkadaşlarının sayesinde görmüş olmalılar ki, bizlere haber verdiler ve şahsım adına yazılan yalan yanlış yazıları görünce bende cevap verme hakkımı kullandım.Daha önce belirttiğim gibi Ak Parti üzerinden bir fayda sağladığımı ve çevre yolu kenarından benim olmayan bir arsayı benimmiş gibi gösterip hakkımda yalan yanlış yazılar yazarak güya herkesin  ” aaaaa  bak bak bak vay beee ” demesini bekledi. Hatta ve hatta ardından benim yorumlarımın bittiği  yerde kendi facebook hesabından girerek  bana bir siyasetçinin nasıl olması gerektiği hakkında dersler verdiğini belirten yazılar yazdığını da  arkadaşlarımdan duydum.
Gelelim asıl konumuza… bir türlü patlayamayan Gökhan Özgür ZIRHLI bombasına.  evet patlayamadı gitti .. fakat bu yazdıklarımdan sonra zaten patlamanın şiddetini sağır sultan bile duyacak.
2003 yılı mezunuyum.. yani o yıllarda mezun olan tüm lise arkadaşlarım beni tanırlar.. ve belki de  Gökhan’ı da tanırlar. Çünkü etrafımda bir çok CHP’ye gönül vermiş arkadaşlarım ağabeylerim, büyüklerim var.. Yine aynı şekilde MHP’ye gönül vermiş olanlar da var. Ve beni tanıyan herkes  Y.D.A.L. Süper lise çıkışlı olduğumu YABANCI DİL bölümünden mezun olduğumu bilir. Hatta ve hatta İngilizcemi geliştirmek için 2008’de Avustralya’ ya gittiğimi de bilir. Şimdi Allah aşkına beni tanıyan ve Gökhan Özgür ZIRHLI’yı da  tanıyan ortak arkadaşlarımız varsa Gökhan Özgür ZIRHLI’ya sorsalar okullarda hangi bölümlerden nerelere geçilebiliyor diye…. yine çuvallayacaktır..   dil bölümü mezunu olan birini nasıl Matematik bölümü mezunu yaptı çok ilginç..
Detaya inmek istemezdim fakat açıklamam gereken bazı noktalar, var o yüzden açıklıyorum.2008 Şubat ayında yurtdışına çıktım.Fakat kısa bir süre sonra 6 ay sonra babamın rahatsızlığını öğrenince Türkiye’ye dönmek zorunda kaldım.Geri dönüş yaptıktan 6 ay sonra babamı kaybedince bir daha da ne üniversiteye nede yurt dışına gidebildim. İşlerimizin başına geçtim. Yani belirtmek istediğim ne lisans nede ön lisans mezunuyum ZIRHLI.  fakat AÇIK ÖĞRETİM okuyorum. Aynı zamanda makina okuyorum… bir çok da roman hikaye okuyorum… ama senin kadar kötü senaryocu görmedim.
Yine aynı şekilde kardeşim Birol SAYGILI üzerinden de siyaset yapmaya çalışan fakat ikinci ZIRHLI vakasına şahit olacağınız kişilere buradan aynen iletmek istiyorum.
Van 100.yıl üniversitesi Matematik Bölümü mezunu.. yani daha yeni mezun oldu. ve mezun olduktan sonra ülkemizde hiç KPSS sınavı yapılmadı. Van’da öğrenim gördüğü sırada Van depremi olunca Soma ya dönüş yaptı.. bir kaç ay burada kaldı ve Lise KPSS sınavlarına girdi.  78 gibi düşük bir puan aldı.  dipnot ; üniversitesi bitmemişti.. lise KPSS sınavına girdi..   şimdi ZIRHLI yalan yanlış yazılar yazmasın diye ben açıklıyorum.  ve kendisi ELİ işçi alımı için  müracaat etmek istemedi ilk başta. Memurluk atamalarına başvuru yaptı. Fakat ben Soma da çalışabileceği bir iş olursa ailevi nedenlerden dolayı başvuru yapmasını nasipse olursa kendisi içinde iyi olacağını söyledim.
Aynı şekilde 71 KPSS puanımla beraber ismim var. İşkur’a başvuruyu bizzat ben yapmadım.Yanımda çalışan bir arkadaşım yapmış.Bilgim olmadan yaptığı için kendisine gereken tepkiyi zaten verdim.Hadi diyelim ki ben yapsaydım başvuruyu!!!! KPSS puanımın yeterliliği zaten  ortada.. lise mezunuyum o da ortada..  mülakat listelerinde bir SOMA’lı daha olmuş çok mu?  fakat ben yine de mülakat sınavlarında  vaktim olursa gelip hakkımı diğer adaylara verip başarılar dileyeceğim. Belki ben başvuru yapmasaydım bir kişi daha KPSS puanı ile mülakat listesine girebilirdi orası doğru. Fakat 45 kişilik mülakat listesi 44’e düştü.. Erol SAYGILI kesin banko  !!!!!!!  diyerek üzerime oynayanlar üzerimden siyaset yapmaya çalışanlar hiç yeşillenmesin bu fırsatı onlara elbette vermeyeceğim.
Şimdi Soma’da ne zaman işçi alımı olsa Soma’nın çocuğu girsin diye ayaklananlar var ya !!!  ayaklananların yarısından fazlası anlatacaklarıma kulak verirlerse Soma’nın çocuğu ne demek daha iyi kavrayacaklardır.. buna ZIRHLI da  dahil.
Ayrıca ZIRHLI beni üniversite mezunu yaptı. Daha öncede kim olduğunu bilmediğim fakat adını duyduğum Özcan diye birisi beni ilkokul mezunu yapıp ilkokul kura çekimlerinde ilk sırada olduğum yaygarasını yapmış. Nasıl beceriyorlar zorla yalan söylemeyi hayret…
Geçtiğimiz yıl E.L.İ. ve   SEAŞ işçi alımı yaptı.. Bir tepkiler bir tepkiler.. Vay efendim doğudan gelmişler buraya işe girmişler…. arkadaşlar.. hani bu ülke doğusuyla batısıyla bizimdi… hani siz ayrımcılık yapmıyordunuz???   siz doğudan gelenleri ayırıyor musunuz?? yoksa sizde ayrımcılık mı var?  yoksa siz bu Laz, bu Türk, bu Alevi, bu Sünni bu Hanefi bu Yörük, bu Türkmen bu Göçmen mi diyorsunuz????   eğer öyleyse şu yazacaklarıma dikkat edin.
Geçtiğimiz yıl rutin mahalle toplantılarımızı yaptığımız bir günde bazı arkadaşlar işçi alımları ile ilgili gereksiz konu açıp önüme mülakata hak kazanan kişilerin listesini koyup SOMA’lı kişilerin az olduğunu söylediler. Listelerde isim soy isim T.C. No  KPSS puanı ve kütük yazıyor… evet kütük.. bakın ikametgah demiyorum KÜTÜK .. yani nüfusta kütüğe kayıtlı olduğu yer yazıyor. Bu demek değildir ki o kişi orada duruyor. Kütüğünde yazan yerde ikamet ediyor. Bu yazıları okurken eminim ki şimdi sizde kendi nüfus cüzdanınızda yazan kütük kısmını düşünüyorsunuzdur…   Tabi ben o arkadaşlara bunları anlatmakta güçlük çekerken listeden bir kişi gözüme takıldı.. Arkadaşın kütüğünde TAVŞANLI yazıyor.. Yani KÜTAHYA / TAVŞANLI .. dikkatlice inceleyince ilkokul arkadaşımın olduğunu anladım. Yani yıllardır Soma’da oturan biri.. Bir diğerine baktım  BATMAN.. bir diğeri DARENDE.. bir diğeri  PERVARİ.. bir diğeri DURSUNBEY.. bir diğeri ÇAYKARA.. bir diğeri  ARDEŞEN.. TORTUM.. HORASAN..HINIS..DODURGA..LAÇİN..ERBAĞ..FATSA..KORGAN.. VS.. VS..  yani kontrol ettiğimde yıllar önce ailesi Soma ya gelmiş kendisi memleketinde doğmuş yada kütüğü oraya bağlı ve hepimizin tanıdığı bildiği kişiler.. şimdi soruyorum  SOMANIN ÇOCUĞU kim ? acaba bunları söyleyenlerin kütüğünde ne yazıyor?
O mahalle toplantısında kimliğinde kütüğünde Soma yazan sadece bir kişi vardı.. ikincisi de bendim.
Eğer kütüğünde Soma yazanları almaya kalkacak olsalar inanın çalışacak adam bulamazlar.Yine aynı şekilde alınacak olan işçi sayısı zaten belli. Diyelim ki bütün işçiler Soma’dan alındı. İşte o zamanda bunların  işe giremeyen açıkta kalan Soma’ gençleri galeyana getirip, Soma’nın çocuğu işe giremiyor diyeceğine eminim.Yani ihtiyaç sayısının 2 katı kadar başvuru Soma ‘dan.Yani çamur atacaklar yine.Ama şunu unutmamalılar.
Birilerine Çamur atmaya kalkarsan önce kendi ellerin çamur olur..
Demek ki gerçekten kamuoyunda bir yerlerde iz bırakmış olmalıyım ki bazıları beni hazmedememiş. hazımsızlık vermişim bazılarına..   öyle yalan dolan haberler yazıyorlar ki hakkımda  hatta başlıkları bile ürkütücü  ” FLASH BOMBAM HUZURUNUZDA ” demiş CHP Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Gökhan Özgür ZIRHLI .   asıl günün bombasına gelelim demiş.. ağzında sürekli bir bomba .. bir bomba türküsüdür tutturmuş.. ha patladı ha patlayacak  derkeeennnnn…  önceleri duvara çarpan ZIRHLI  bu sefer mayına bastı.. patladı gittiii 🙂  yani anlayacağınız hakikaten bomba bomba derken kendi  ARAŞTIRMASIZ GAZETECİLİĞE ÖZENEN YAZARSIZ TUTARSIZ yazılarıyla CHP’ye gönül veren yoldaşlarının da yüzünü kara çıkardı..  Umarım CHP’nin vekilleri Sayın Sakine ÖZ,Sayın Hasan ÖREN ,Sayın Özgür ÖZEL ‘de  CHP’ den BEL.MEC.Üye.Aday Adaylığını koyan bu şahsa ilk sırayı verir … verirde ellerinde patlar hiç olmazsa.. sürekli patlıyor yahu.  acıyorum.. benim bir sürü CHP’li arkadaşlarım  var .. tanıdıklarım var.. birileri çıkıp da ZIRHLI gibilere sen necisin diyemiyor ya.. işte içlerinde olmayan demokrasiye ,kendi aralarında olmayan özgürlükçülüğe acıyorum. Kaldı ki bu şahıs belediyede söz almak istiyor.. nasıl_? yalanla dolanla mı? kuru kuru iftiralarla mı?  çamur atmalarla mı?  Ya Allah aşkına bulamıyorsanız sayın vekillerim ( SAKİNE ÖZ,HASAN ÖREN,ÖZGÜR ÖZEL)  biz yardımcı olalım.. bizde Soma Siyasetinde  söz almak isteyen genç çok..
Artık sözlerime nokta koymak istiyorum . zira çok uzattım.  G.Ö.ZIRHLI birde dilek dilemiş. ” ileride belediye başkan olman dileğiyle ” demiş…     ya nasip ya kısmet. reklamın iyisi kötüsü olmaz.. iyi kötü bir reklamımızı yaptın.. Ah birde ulusal basına çıkarsaydın ne olurdu be..  bu yazdıklarımı harfiyyen orada söylerdim.
Allah’a Bin Şükürler olsun alnımız Ak. Artık hesap verirsin. Tabi bu durumdan aklandıktan sonra demiş ZIRHLI ..    Güya İş-Kur da benim adıma usulsüzlük ve kanuna aykırı davranılmış… tavsiyem bir süre sokağa çıkmasın ZIRHLI.. millet güler.
Bomba haberi sunmanın hazzıyla  sevinmiş ZIRHLI … artık yargının önünde hesap verirsin demiş..Artık bu yazdıklarından sonra yalan yanlış iftiralarından sonra ,sana bu yanlış bilgileri sızdıran seni gülünç duruma düşüren köstebeklerinle siz kendi hesabınızı kendiniz görürsünüz artık” dedi.

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    error: Content is protected !!