Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

‘Biz Engelliler Günümüzü Kutlamaya Devam Ediyoruz’

‘Biz Engelliler Günümüzü Kutlamaya Devam Ediyoruz’
970 views
06 Aralık 2014 - 9:08

Soma Spastik Çocuklar Derneği 3 Aralık etkinliklerini sürdürüyor. Soma Spastik Çocuklar Derneği 3 Aralık Dünya Engelliler gününü kutlamaya devam ediyor.
Soma Spastik Çocuklar Derneği Başkanı Cihan Yavuz ‘ Derneğimizin Kafkas ekibi 3 Aralık Dünya Engelliler günü nedeni ile Manisa ilinde yapılan Yunus Emre Belediyesi ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle organize ettiği programda büyük beğeni topladı. Manisa’dan sonra Pazar günü Balıkesir Bandırma Engelliler Derneğinin daveti üzerine buraya gidecek ve burada da gösterilerini sergileyecek. Ayrıca Cumartesi günü de Egerens Otel tarafından engellilerimize kahvaltı verilecek. Biz 3 Aralık Dünya Engelliler gününü tek güne sığdırmadan etkinliklerimize devam ediyoruz’dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!