Soma Karaelmas Gazetesi

Belgül Ailesi’nin Acı Günü

Belgül Ailesi’nin Acı Günü
2.346 views
13 Kasım 2014 - 9:26

Manisa Büyükşehir Belediyesi Soma Koordinatörü Salih Oğuz Belgül’ün Ağabeyi Ruhi Belgül hayatını kaybetti. Belgül’ün Karşıyaka Hacı Osman Paşa Camii’nde kılınan cenaze namazına Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş’te katıldı.

Bir süredir kanser tedavisi gören 62 yaşındaki Ruhi Belgül, yakalandığı amansız hastalığa yenik düştü. Büyükşehir Belediyesi Soma Koordinatörü Salih Oğuz Belgül’ün Ağabeyi olan Ruhi Belgül’ün cenaze namazı öğle namazına müteakip Karşıyaka Hacı Osman Paşa Camii’nde kılındı. Cenaze namazına Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, MHP Soma İlçe Başkanı Vedat Erdem, ailesi, yakınları ve çok sayıda seveni katıldı. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Memiş, cenaze namazı öncesinde Soma Koordinatörü Oğuz Belgül ile birlikte hayatını kaybeden Ruhi Belgül’ün çocuğu, eşi ve yakınlarına sabır diledi. Ruhi Belgül, kılınan cenaze namazının ardından toprağa verilmek üzere son yolculuğuna uğurlandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!