Soma Karaelmas Gazetesi

Belediyedeki Sözleşmeli Personelin Kadro Sevinci

Belediyedeki Sözleşmeli Personelin Kadro Sevinci
1.943 views
28 Eylül 2013 - 7:41

Soma Belediyesinde görev yapan 18 sözleşmeli personel kadroya geçti.Kadoya geçen personel bu sevinçlerini yemek vererek kutladı. Soma Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü Bahçesinde verilen yemeğe Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, Gölmarmara Belediye Başkanı Birol Bak, Nakliyeciler Kooperatifi Başkan Yardımcısı Muhasip Üye Mehmet Ali Aksoy, belediye personeli ve yakınları katıldı.
Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, “Belediyede sözleşmeli çalışan 18 kişi belediye meclis kararıyla TBMM’sinin tanıdığı imkanla beraber belediyenin memur kadrolarına geçmiş oldu. Bunlar meclis kararıyla her sene yenileniyordu.Şimdi böyle bir şey yok. İyi bir iş güvencesi garantisine  kavuşmuş oldular. Bunların içinde mimarlarımız var, mühendislerimiz var, harita mühendislerimiz var, harita teknikerlerimiz var.Elektrik teknikerlerimiz var.uzun dönemdir bizimle çalışıyorlardı.18 kişi kadroya geçmiş oldu.Bu sevinçlerini de böyle bir yemek tertip ederek, kutlamak istemişler kendi aralarında” dedi.

DSC_4401.jpg

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Cemil Meriç’ten 2 ayrı gezi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Fatma Aliye İstanbul’da
GÜNLÜK HABER AKIŞI
CHP’den Tes-İş ziyareti
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Soma’da kenevir yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eğitimler yapıldı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gençlik, Kampta buluştu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Canlar’da Bayrak töreni

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!