https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

Bayram, Bayram… Bittiiii.

Bayram, Bayram… Bittiiii.
1.156 views
20 Eylül 2016 - 9:58

Sevgili dostlarım, artık tatil bitti, biraz da çalışmamız gerekli değil mi, yaklaşık iki ay önce ramazan bayramı nedeni ile ortaya çıkan Rusya krizinden dolayı turizm sezonunun istenilen seviyede gerçekleşmemesi nedeni ile tüm kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan personele iç turizmi canlandırmak amacı ile dokuz gün tatil yapıldı, geçen haftada Kurban bayramı nedeni ile aynı Ramazan bayramında ki gibi bir dokuz gün daha tatil eeee, yeter artık yani fazlası da zarar toplam 18 gün tatil yıllık izinler ve diğer resmi,dini bayramları da sayarsak hesapta olmadan kırk sekiz gün tatil demek.
Bugün 20 EYLÜL 2016 Salı
Günlerden Salı, Dünde okullarımız açıldı,
İş ve Okul vakti başladı. Artık biraz da Eğitim,üretim, ve hizmet edelim.
Eğitim seviyemiz ne kadar yükselirse, ilim ve Fen gelişirse, memleketimizdeki fabrikalar,sanayi alanları, yatırım amaçlı iş yerleri üretime dönük imalatlarını gerçekleştirirlerse refah ve barış gücümüz o kadar çoğalır, herkes işi ve aşını düşünerek, aklını farklı olmayacak işlerde kullanmazlar.
Eğitim ve öğretim yılına değinmeden önce, vatanımızın bölünmez bütünlüğünü, korumak adına, canlarını seve seve feda eden şehit ailelerinin bayram günlerinde çektiği acıyı ve sıkıntıyı, gözyaşını çok iyi bildiğimden dolayı özellikle bu yüce ailelerin mübarek bayramlarını en içten dileklerim ile özel olarak kutluyor,saygılarımı sunmak istiyorum.
Sevgili okuyucularım, değerli kardeşlerim 2016-2017 yılına başlarken başta sevgili öğrenci kardeşlerim ve değerli öğretmenlerim olmak üzere, bütün eğitim ve öğretim camiasına, öğrenci velilerine hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.
Bir ülkenin geleceği, kalkınması ve temellerinin sağlam olarak yükselebilmesi için geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitimine büyük önem verilmesi gerekmektedir. Dün sabah evden çıktığımda velilerin gözlerindeki heyecanı gördüğüm zaman inanılmaz şekilde eğitimimize verilen önemden dolayı çok mutlu oldum. Eğitim dönemi, sevgili çocuklarımızın yeni başarılara doğru yola çıkmalarının ilk adımı olup, kararlılık ve sürekçililik , ve sahiplenilmek isteyen güzel bir süreçtir.
Ön yargılarından arındırılmış geleceğimizin teminatı olan evlatlarımızın derslerindeki başarıları sadece aileleri değil hepimizi onurlandıracak ve gururlandıracaktır, çünkü bu başarılarla dolu geçen süreç Devletimizin yarınlarının yapı taşlarını oluşturacak en önemli unsurlardır. Unutmamak gerekir ki hedefleri olmayanların, hayalleri asla olmaz.
Öyleyse bizler aileler olarak da sevgili çocuklarımızın sağlıklı ve başarılı bir eğitim sürecinden geçmeleri için onların mümkün olduğu kadar sıkmadan takipçisi olacağız ve okul , aile veli iş birliği koordinesini sağlam takip edeceğiz.
İnşallah yeni öğretim yılının ülkemize etik ve teknolojik yararlar sağlayacak, vatanını ve milletini canından çok sevecek, sağlık, mutluluk,başarı ve güven dolu gençlerin yetiştirilmesi dileği ile hepsine başarılar diliyor, heyecanın ve paylaşmanın eksik olmadığı güzel günler temenni ediyorum. Hoşça kalın, sevgi ile kalın.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!