https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

“Bayrak Aşkının Tek Adresi, MHP”

“Bayrak Aşkının Tek Adresi, MHP”
1.365 views
17 Şubat 2015 - 9:05

MHP Soma İlçe Başkanı Vedat Erdem, 7 Haziran’da yapılacak olan seçimlerle ilgili açıklama da bulundu. İlçe Başkanı Vedat Erdem, “Çok kıymetli Somalı Hemşehrilerim genel seçimler hızla yaklaşmaktadır.

Bu seçimler Türk milletinin kaderi açısından çok büyük önem arz etmektedir. Ülkeyi yöneten iktidar mensuplarının dış güç destekli olarak Türk milletini asimile etme planı içerisinde oldukları alenen bilinmektedir. Din tüccarlığı altında yapılan siyaset ile ülkede bir çok hastalıklı zihniyetin türediği alenen görülmektedir. Bu tür insanların dini kendi tekelindeymiş gibi göstermeleri sonucu ülkemizde çok enterasanlayların meydana geldiği kamuoyu olarak görmekteyiz. AKP on üç yıllık iktidar dönemlerinde Türk milletinin hassas değerleri ile oynamış sanki tekrardan yeni bir ülke inşaasına soyunmuşlardır. Sıfır terörle hükümeti devralan iktidar, teslimiyetçi anlayışı ile ülkenin bir çok yerinde kamu güvenliğinin yok olmasına neden olmuştur ve bu gerçeği milletimiz görmektedir. Dini ve milli değerlerin yok edilmek istendiği, köle siteminin, dikta rejiminin hayata geçirilmek istendiği net olarak görülmektedir. Türkiye Cumhuriyeti büyük bir tehlike altındadır geldiğimiz bu noktada demokrasiden bahsetmek mümkün değildir. Ülkede sadece Kamuya ait iş yerleri özelleşmemiştir. Adalet sitemi çökmüş savcılar, hakimler etkisiz hale getirilmiş, asker, polis şafak operasyonu altında sindirilmiş, kozmik odalara girilmiş, kısacası Türk milleti askeri vesaitte görmediği darbeyi AKP iktdarı döneminde görmüştür ve görmeye de devam AKP’ nin milletvekilleri ve üst düzey yapılan haksızlıkları bildikleri, gördükleri halde  susmuşlar sadece ticari gelirlerini veya kaybetmekten korktukları koltuklarını düşünmüşlerdir. Önce asker sivil demeden kurgu senaryolar ile tutuklattilar veya sürgün ettiler şimdi de çıkmışlar paralel yaptı, paralel etti diyorlar. Türk Milleti saf kalpli gani gönüllüdür fakat salak, aptal veyahut Vatan haini hiç değildir. Bugün bütün kötü şeyleri yaptı dediginiz yapı bunları yaptıysa herşeyin suçlusu ise siz o zaman ne yapıyor Nerede yaşıyordunuz. Türkiye Cumhuriyetinin iktidarı siz degilmiydiniz, bu millet Ülkeyi yönetin, sahip çıkın, diye size oy vermedi mi?

Ne yazık ki ülkeyi yönetiminin en başındaki kişi bile hiçbir zaman ben Türküm diyememiş, beni Türkler seçti demiştir. Biz Türk milleti olarak kendinden olmayanın arakasından gittiğimiz ve bu günkü yaşanan vahim vaziyete rağmen bazı gerçekleri görmediğimiz müddetçe evlatlarimiza cevabını veremeyeceğimiz onlarca soru ve sorunlar yumağı belki de parçalanmış bir ülkeyi miras olarak bırakmak zorunda kalacağız.

Evet değeri Somalı kardeşlerim. İlçemiz gerek ticari ve gerekse siyasi yönden AKP iktidarının hışmına uğramış sanki ilçenin bitirilmesi yönünde talimat verilmiştir. İlçe içerisinde bir çok yatırım durmuş. Seaş satılmış, madenler sömürülmüş çiftçi esnaf bitme noktasına gelmiştir. Gördüğümüz kadarı ile İlçemize Kırkağaçtan gelen askerlerin de nedendir bilinmez Çarşı izninde Soma ya gelmedikleri halkımız tarafından dile getirilmektedir. Her şey kapkaranlık seyrederken bir tek grup etkilenmemiştir, onlarda AKP şakşakçı ve yalaka grubudur. 301 kişinin bire bir tek sorumlusu AKP politikalarıdır. Soma ilçesinin  batmasında temel etken bunlardır. Halen Kömür kokulu kentim diyenlerin olması bu kadar karamsar olan vatandaşlarımızdan oy beklenti içinde olmaları PES dedirtmiştir. Kaza sonrası AKP Manisa Millet Vekilleri Soma için verilen sözleri tutamamışlar İktidar partisinin dikkatini bu bölgeye çevirememişlerdir. Hangi yüzle İlçe sakinlerden vekil adaylarına oy isteyecekler. Biz bölgemizden kukla vekil istemiyoruz. Gidin oyunuzu Elektirik, su, vergi, bedellerini toplayamadıklarınızdan isteyiniz. Başkasının  Elektrik borcunu ödettiğiniz vatandaşlardan size oy çıkmaz. Artık bu millet parazitlerle ugraşamak istemiyor.

Sivil toplum kuruluşları adeta içine ağlamakta korku tünelinin içinden çıkamamakta budurum bizlerce bilinmektedir. Esnaf Kefalet Kooperatifi olağan Kongersinde Sayın Başkan Konuşmasını yaparken Cumhuriyet Hükümeti demiştir. Bu sözden de anlaşılacağı gibi AKP İktidarı ve kendileriyle hem hal olan Tüm kurum kurulu veya kişiler yönlendirmelerle Türk kelimesinden hoşnut olmadıklarını bir kez daha ortaya çıkarmışlardır.  Ülkemizi bölme planları içersinde olanlarla dirsek temasında oldukları, bölücü zihniyetlerin metdan da nasıl cirit attığı alenen görülmektedir. Ancak  alemlerin sultanı olan Efendimiz’ in (s.a.v) Hadisini hatırlatmak isterim; ZULÜM KARŞISINDA SUSAN DİLSİZ ŞEYTANDIR. Peygamber Efendimiz biz inanan müslümanlara yapmamız gerekeni açıkça dile getirmiştir.

Ve ayrıca Efendimizin Torunu Hz. Hüseyin Kerbela ya giderken etrafındaki inananlar, gitme ya Hüseyin Kufe halkına güvenme seni yalnız bırakıp Yezid in tarafina geçerler seni ve ailenin yok ederler dediklerinde Hz. Hüseyin şu cevabi vermistir: ” Eğer ben gitmezsem, bu Ümmette bir daha hiç kimse haksızlığa karşı çıkmayacaktır. ” Hz. Hüseyin gibi yaşamadıkca ne Ümmet ne Millet olmayı hak edebiliriz ne de beladan musibetten uzak kalabiliriz.

Türk milletinin kimliğini koruması Atatürk ilke ve inkilaplarının devamını sürdürebilmesi tam anlamıyla Dinini temel esaslara göre yaşayabilmesi tam bağımsız bir ülke olabilmesi ve Bin yıllık kardeşliğinin tekrardan tesis edilebilmesi için Hangi mezhepten olursak olalım hangi inanışa bağlı olursak olalım bir olalım iri olalım. Türkiye Cumhuriyeti Devletini Kuran yüce Millete Türk Milleti denir. İster arnavut ol ister kürt, laz, çerkez, pomak ol ne olduğun önemli değildir ne olacağın önemlidir. Hain olmayacaksın Tek Dil, Tek Bayrak, Tek Millet, Tenk Vatan diyeceksin yaşadığın topraklarına sahip çıkacaksın. Kirli zihniyetten kurtulmanın tek yolu  Yedi Haziran, bu Millete Yeni Türkiye değil yeni iktidar gerekmektedir. Sonsuza dek bütünlüğün, doğrunun,  Vatan sevdasının, Bayrak aşkının tek adaresi MHP. Saygı ve sevgilerimizle Hepinizi Allah Emanet ediyorum”dedi.

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    error: Content is protected !!