Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Baykal’dan Taziye Ziyareti

Baykal’dan Taziye Ziyareti
2.537 views
16 Mayıs 2014 - 7:59

Yaşanana maden kazasında Baba oğul aynı kaderi paylaşan Maden şehitlerinin cenazesine CHP eski Genel Başkanı Milletvekili Deniz Baykal katıldı.
CHP Eski Genel Başkanı Deniz Baykal Soma’ya gelerek Madende şehit olan baba oğulun cenazesine katıldı. Baba Hüseyin Avkaş(45) ile oğlu Ferhat Avkaş’ın(19) aynı kaderi yaşadığını üzüntü ile öğrendiğini belirten Baykal çok duygulandığını söyledi.
İnönü Mahallesinde bulunan Ordulular Derneği içinde vatandaşlara başsağlığı dileyen CHP Eski Genel Başkanı Deniz Baykal’dan istekte bulunan vatandaşlar ‘ Sözün bittiği yerdeyiz. Bizim sizden isteğimiz ise bu yaşanan olayları unutturmayın. Millet Meclisinde bu konuyu gündeme getirin. Sizlerden tek isteğimiz budur’dediler. Dernek binası önünde yapılan cenaze töreninin ardından Soma Belediyesi mezarlığında bulunan maden şehitliğine defnedildi.
Maden şehidi Hüseyin Avkaş oğulları Ferhat Avkaş ve Fatih Avkaş ile birlikte aynı ocakta çalıştığı ancak büyük oğlu Fatih Avkaş’ın kaza günü raporlu olması nedeni ile işe gitmediği öğrenildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!