Soma Karaelmas Gazetesi

Başkan Ergene’ye Ziyaretçi Akını

Başkan Ergene’ye Ziyaretçi Akını
1.525 views
05 Nisan 2014 - 7:19

30 Mart yerel seçimlerinde, 10 yıldır oturduğu Belediye Başkanlığı koltuğuna tekrar seçilen Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene ziyaretçi akına uğruyor.
Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Daire amirleri Belediye Başkanı Hasan Ergene’yi ziyaret etti. Soma Ticaret ve Sanayi Odası yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri tarafından ziyaret edilen Ergene memnuniyetini belirtti. Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hakan Işık, Meclis Başkanı Necati Danacı, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Eroğul, Nadirhan Hızlı, İsmail Hakkı Kutlu, Harun Eker, Meclis Üyeleri Mustafa Kurt, Mehmet Akgün, Ahmet Ok, Ayhan Kiraz, Nüvit Iğnak, İsmail Hakkı Bakır ile bir araya gelen Ergene kısa bir süre sohbet etti. Ardından Daire amirleri tarafından ziyaret edilen Ergene kendisine iletilen hayırlı olsun dileklerine teşekkür etti. Ergene ‘Halkımızın teveccühü ile tekrar buradayız. 10 yıldır sizlerle aynı uyum içinde çalışıyorduk. Bu birlik ve beraberliğin bozulmadan devam etmesini sağlayacağız.’dedi. Ziyaret sonrasında Ergene Milli Eğitim Müdürü Tahsin Altunsoy, Yazı İşleri Müdürü Hüseyin Dağlı, Nüfus Müdürü Yaşar Çelebi, Tarım Gıda ve Hayvancılık Müdürü İsmail Kaya, Mal Müdürü Cemil Altuner ve kapanan Özel İdare Müdürü Hüdaverdi Aksu ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

0452.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Cemil Meriç’ten 2 ayrı gezi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Fatma Aliye İstanbul’da
GÜNLÜK HABER AKIŞI
CHP’den Tes-İş ziyareti
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Soma’da kenevir yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eğitimler yapıldı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gençlik, Kampta buluştu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Canlar’da Bayrak töreni

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!