Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Başkan Ergene Ve Başkan Tulup “Geçmiş Olsun” Dedi

Başkan Ergene Ve Başkan Tulup “Geçmiş Olsun” Dedi
2.973 views
29 Ocak 2014 - 8:20

Geçen hafta Çarşamba günü çalıştığı madende iş kazası geçiren Eski Belediye Başkanı İsmail Ergün’ün oğlu Tamer Ergün’e Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene ve Turgutalp Belediye Başkanı Ali Tulup evine giderek geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyaret esnasında konuşan Sayın Ergene “Şehrimiz bir maden kenti. İstemesek de elde olmayan nedenlerden dolayı iş kazalarını duymaktayız. Eski başkanlarımızdan İsmail Bey’in oğlunun da iş kazası geçirdiğini duyduk ve Sayın Ali Tulup’la beraber geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. Verilmiş sadakası varmış, Allah bir daha bize ölümlü ve yaralı iş kazaları göstermesin” dedi.
İş kazası geçiren Tamer Ergün’e başta çalıştığı kurumun genel müdürü Ramazan Doğru olmak üzere iş yeri çalışanları geçmiş olsun dileklerinde bulundular.
Biz de Karaelmas Gazetesi 0larak köşe yazarımız İsmail Ergün’ün oğlu Tamer Ergün’e geçmiş olsun diyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!