Soma Karaelmas Gazetesi

Basın Yayın Enformasyon İzmir İl Müdürü Dev’den Gazetemize Ziyaret

Basın Yayın Enformasyon İzmir İl Müdürü Dev’den Gazetemize Ziyaret
2.293 views
30 Kasım 2013 - 8:21

Basın Yayın Enformasyon İzmir İl Müdürü Deniz Dev, Soma’ya gelerek gazetemizi ziyaret etti.
İl Müdürü Deniz Dev, Soma’ya gelerek, Soma’da bulunan yerel gazete ve radyoları ziyaret etti. Gazetemizi ziyaret eden Dev, “Basın Yayın Enformasyon Müdürlüğü daha önce sadece İzmir’i kapsardı. Manisa bölgesinden basın kartı almak isteyen basın çalışanları Valiliğe başvuru yaparlardı ve valilikten de bize gelirdi. Ama 1 ay önce İzmir Basın Yayın Enformasyon Müdürlüğümüz bölge oldu. Manisa ve ilçelerindeki basın sektörü çalışanları basın kartı almak istediklerin de sadece bizlere başvuru yapacaklar.Bu işlemlerde bilgisayar ortamında yapılabiliyor. Bu ziyaretimizin amacıda; yerel gazetelerin ve radyoların sıkıntılarını dinlemek ve yaptığımız anketlerle de bu sıkıntıları tespit edip, gerekli çalışmaları ve eğitimleri verebilmek ve basın çalışanlarına yardımcı olmaktır” dedi.
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Soner Övümlü, Basın Yayın Enformasyon İzmir İl Müdürü Deniz Dev’e yaptıkları ziyaretten dolayı bir hayli memnun olduğunu belirterek, daha önce Soma’ya böyle bir ziyaretin hiç gerçekleşmediğini bildirerek, ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
İl Müdürü Deniz Dev, daha sonra Soma Kaymakamı Mehmet Bahattin Atçı’yı da makamında ziyaret ederek, Soma’dan ayrıldı.

DSC_0444.jpg

DSC_0454.jpg

DSC_0448.jpg

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.

  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!