Soma Karaelmas Gazetesi

Başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi

Başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi
1.667 views
23 Ocak 2014 - 7:37

Turgutalp İlköğretim Okulu öğrencileri kazandıkları kupaları Başkan Ali Tulup ile paylaştı. Tulup ise öğrencilere çeşitli hediyeler ile ödüllendirildi.
Turgutalp Beldesinde, Turgutalp İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından 2013-2014 eğitim öğretim yılında alınan 5 kupa Turgutalp Belediye Başkanı Ali Tulup’a getirildi. Okul Müdürü Orhan Akgün, Müdür yardımcısı Tevfik Yeşil, Beden Eğitimi Öğretmeni Caner Başaran kazandıkları kupalar hakkında Başkan Tulup’a bilgi verdiler.
Okul Müdürü Akgün ’29 Ekim Cumhuriyet Koşusunda Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler takım halinde 1. oldular. 27 Aralık’ta yapılan Büyük Atatürk Koşusunda ise Yıldız Kızlar takım halinde 1. Yıldız Erkekler ise takım halinde 2. oldu. Manisa ili il genelinde yapılan kros yarışmalarında Yıldız Kızlar takım halinde 2. oldular. Ayrıca Futbol Yıldız Erkekler ise B grubunda Soma grup birincisi, Akhisar Çeyrek final maçlarına katılmaya hak kazandılar. Belediye olarak her türlü ihtiyacımızı karşılıyorsunuz. Bizlere rahat bir çalışma imkanı sağlandığı gerekli malzeme desteği sağladığınız için teşekkür ediyorum’dedi.
Turgutalp Belediye Başkanı Ali Tulup ise ‘ Bu başarınızda öğretmenlerinizin anne ve babanızın da büyük emeği var. Sizleri çok tebrik ediyorum. Sizlere de bu başarı moral ve motivasyon olacağına inanıyorum’dedi.
Turgutalp Belediye Başkanı Ali Tulup öğrencilere spor ayakkabısı ve eşofman takımı hediye ederek başarılarının devamını diledi.

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!