Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Baracco 17. Şubesini Soma’ya Açtı

Baracco 17. Şubesini Soma’ya Açtı
4.476 views
24 Mart 2014 - 7:47

İlçemiz Atatürk Caddesi üzerinde faaliyete geçen Baracco Parfüm kapılarını Soma’lılara açtı. İşletme yetkilileri, “2004 yılından beri Ankara, Bursa ve Manisa çevresinde faaliyet gösteren firmamız, 2012 yılında tam tecrübesiyle parfüm sektörüne “Baracco” ve “Rokko” Markaları ile katıldı.2012 yılında fabrikasını Manisa / Turgutlu ilçesine açan Markamız tecrübesini faaliyete geçirerek Türkiye’de kısa sürede satış ağını oluşturdu. 1 Alana 1 Bedava Kampanyası ile sektöre yön veren firmalar arasına girdi. Ürünleri Sağlık Bakanlığından İzinli olmakla beraber, standartlarında hammadde kullanan Sezginler Kozmetik Türkiye deki en yüksek esans oranı kullanan firmadır. Ve sektörde kalitesine güvenen firmamız değişim ve iade garantisi veren ilk ve tek firmadır.10 yıllık tecrübesiyle ve genç ekibiyle Sezginler Kozmetik sektöre damga vurmaya devam etmektedir”dedi.
Tüm bayilerde  Rokko  parfüm 5 TL olup  Baracco parfüm 20 TL’den  satışa  sunulmuştur. 17 şube ve 50’den fazla satış noktasıyla Türkiye’ye hizmet veren Baracco Parfüm Türkiye genelinde bayilikler vereceğini duyurdu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!