Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

“Bakırçay Engel Tanımaz Projesi Ve Engelli Birey Spor İlişkisi Paneli”

“Bakırçay Engel Tanımaz Projesi Ve Engelli Birey Spor İlişkisi Paneli”
1.609 views
18 Şubat 2014 - 7:24

Bakırçay Engel tanımaz projesi kapsamında, Soma Engelsiz Yaşam Derneği ve Soma Spastik Çocuklar Derneğinin birlikte organize ettiği “Bakırçay Engel Tanımaz Projesi Ve Engelli Birey Spor İlişkisi Paneli” İkiz kuleler yanındaki sinema salonunda gerçekleştirildi.
Konuşmacı olarak Prof. Dr. H. Güçlü Yavuzcan, Yrd. Doç. Dr. Banu Altunay  Arslantekin, Öğr. Gör. Arzu Doğanay Bilgi ve Cansu Odabaş’ın katıldığı panel de  Ankara Engel Tanımaz Projesinin kapsamı ve yürütülen faaliyetler, Engelli genç ve çocukların sportif eğitiminde özel eğitimin etkisi, Ankara Engel Tanımaz Projesi kapsamında yapılan özel eğitim faaliyetleri ve elde edilen sonuçlar ve antrenörlerin özel eğitim alanına yönelik hizmet içi eğitimi sonrası beceri gelişimleri anlatıldı.
Panele Soma Kaymakamı M. Bahattin Atçı, Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, Cumhuriyet Başsavcısı Halil İnal, Ak Parti Soma İlçe  Başkanı Av. M. Ali Özkan, Soma İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Altunsoy ve Nakliyeciler Kooperatifi Eski Başkanı Yusuf Değirmenci de katıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!