Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Bahri Yılmaz’dan Pazar Pazarı Esnaf Ziyareti

Bahri Yılmaz’dan Pazar Pazarı Esnaf Ziyareti
2.119 views
12 Kasım 2013 - 8:24

Cumhuriyet Halk Partisi Soma Belediye Başkan Adayı Bahri Yılmaz, ilçemiz pazar pazarını ziyaret ederek, esnafların şikayet ve dertlerini dinledi.
Bahri Yılmaz yaptığı açıklamada; “Pazaryeri esnafımızın maalesef sıkıntısı çok fazla, her şeyden önce ürünlerini satmak için geldikleri pazar yerinin fiziksel koşulları hem esnafımıza, hem de burada alışveriş yapan halkımıza layık değil. AKP’li Soma Belediyesi esnafımızı adeta unutmuş. Ayrıca esnafımız, vatandaşın alım gücünün düşük olduğunu, bu nedenle yetiştirdikleri ürünleri satamadıklarını, ürünlerinin tarlada kaldığından söylüyor.
Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak esnafımıza ve halkımıza, kışın üşümeden, yazın sıcaktan bunalmadan ürünlerini satıp, alışveriş yapabilecekleri, modern koşullara sahip yeni bir pazaryerinin sözünü veriyoruz. İnşallah CHP iktidarında esnafımız ürünün satamamaktan, vatandaşımız da pahalılıktan şikayet etmeyecek” dedi.

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    error: Content is protected !!