Soma Karaelmas Gazetesi

Babasının Yönetici Olduğu Hastanede Göreve Başladı

Babasının Yönetici Olduğu Hastanede Göreve Başladı
3.956 views
03 Ekim 2013 - 7:07

Soma İlçe Devlet Hastanesi Yönetici Başhekimi Rüştü Parlakgüneş’in kızı olan Zeynep Parlakgüneş doğduğu yere tabip olarak atandı.
Soma Devlet Hastanesinde gözlerini dünyaya açan Parlakgüneş aynı yerde tabip olmanın ayrı bir heyecan ve mutluluk olduğunu ifade etti. Babası ile birlikte aynı hastanede görev yapmanın heyecan verici olduğunu belirten Zeynep Parlakgüneş ‘1988 Soma doğumluyum. İlkokulu Naciye Evren İlkokulunda Liseyi ise Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesinde okudum. Babamı da örnek alarak Tıp bölümünü seçtim. Kızlar genelde babalarını örnek alırlar bende babamı bu konuda örnek aldım. Kendisi hiçbir zaman Tıp bölümünü seç demedi. Benim seçimlerime her zaman destek oldu. İstanbul Yeditepe Üniversitesinden Birincilikle mezun oldum. İlk tercihim Soma’ydı. İlk görev yerimde Soma oldu. Hangi branşta ihtisas yapacağım konusunda ise henüz netleşmiş bir durum yok. Babamla birlikte düşünüyoruz.’dedi. Başhekim Rüştü Parlakgüneş ise ’25 yıl önce Sanayi Devlet Hastanesinde dünyaya gözlerini açtı. Kızım hastane lojmanlarında büyüdü. Hastane bir nevi onun için evi gibiydi. Kendi isteği ile Tıp bölümünü seçti. İlk görev yerinin de Soma olması bizler için ayrı bir mutluluk ve önem taşıyor. Ben 36 yıldır bu meslekteyim. Kızımın da bu meslekte yeni ama emin adımlarla ilerleyeceğine inanıyorum. Evde Bakım Hizmetlerinde Tabip olarak göreve başladı. Kendisine başarılar diliyorum ve hayırlı olsun’dedi.

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!