Soma Karaelmas Gazetesi

Avdan’da Cadde İle Sokaklar Düzenleniyor

Avdan’da Cadde İle Sokaklar Düzenleniyor
1.787 views
11 Ocak 2014 - 8:09

Avdan’da Avdan Belediyesi tarafından vatandaşların daha güvenli bir ortamda kaldırımlarda yürüyebilmeleri için cadde genişletme, yaya kaldırımı yapımı ve aydınlatma çalışmaları Fen İşleri tarafından yapıldı.
Düzenlemeleri yerinde inceleyen Belediye Başkanı Sabır TUNA “Soma-Bergama Bölünmüş Çevreyolu ile Beldemizi bağlayan Anafartalar Cd. (eski Soma-Bergama yolu) yol genişletme çalışması ile 1.kat satıh asfalt atılması sonrasında Hemşehrilerimizin yürüyebilmeleri için 1000 mt. yaya kaldırımı yaptık. Yayaların gece karanlıkta güvenli yürüyebilmeleri için Anafartalar Cd. aydınlatma çalışmalarını da tamamladık. Geçtiğimiz 2013 yılında muhtelif sokaklara toplam 5000 m2 Kilit Parke Taşı döşedik. Bu yıl içerisinde de çalışmalarına başladığımız imar alanımızdaki muhtelif sokak ve meydana toplam 7000 m2 Kilit Parke Taşı döşenmesi bitirilecek. Ayrıca inşaatı devam eden AVDANPARK Sosyal Tesislerinin bulunduğu imar adasının çevre sokakları ve kaldırımı için 6000 m2 Kilit Parke Taşı döşenmesi yapılacak. İnşallah bütün bu işler 30 Mart Mahalli İdareler seçimi öncesinde bitirilmiş olacak. Bilindiği gibi tüm bu işler yapılmadan önce içmesuyu ve atıksu altyapıları da yerleştiriliyor. Dolayısıyla biz, bu işler Büyükşehir yada İlçe Belediyemizin görevi bana ne demeden, elimizdeki imkanları sonuna kadar kullanarak yapabildiğimiz kadar yatırım ve hizmetleri tamamlama gayreti içerisindeyiz. İnsan Ölür Eseri Kalır mantığı ile Avdan Belediye Başkanı olarak şu son günlerimizde bu hizmetleri birer fırsat olarak görüyor ve gelecek nesillerimizin hizmetine sunmuş olmanın mutluluğu olarak değerlendiriyorum.” dedi.
Başkan TUNA “Bu günlerde, Fen İşlerimiz tarafından inşaatı devam eden AVDANPARK Sosyal Tesislerinin yapım işleri ile Esenlik Hizmetlerimiz tarafından Aşağı ve Yukarı mahallelerimizin dere yatakları, cadde ve sokak temizlikleri ve çevre düzenlenmesi çalışmaları yapmaktadırlar”dedi.

avdan_017.jpg

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!