https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

Atçı İçin Veda Yemeği Düzenlendi

Atçı İçin Veda Yemeği Düzenlendi
1.444 views
15 Temmuz 2015 - 7:19

İstanbul’a Vali Yardımcısı olarak atanan Kaymakam Mehmet Bahattin Atçı için Somaspor tarafından veda yemeği düzenlendi.
Soma Spor yönetimi tarafından ELİ Azot sitesinde Kaymakam M. Bahattin Atçı için veda yemeği düzenlendi. Veda yemeğinde duygusal anlar yaşandı. Somalılar adına konuşma yapan Belediye Başkanı Hasan Ergene ‘Soma’da büyük bir facia yaşandı. Yaraların sarılması için büyük bir gayret sarfetti. Maden şehitlerinin yakınlarından bahsediyorum. Babasız kalan evlatlarımızın geleceğini teminat altına almak için, eşlerin annelerin babaların her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için gecesini gündüzüne kattı. Herşeyi fazlası ile yaptı. Bir taratfan bunları yaparken bir taraftanda Somamızın geleceğe dönük çok önemli ihtiyaçları ile ilgili, eğitimle ilgili, sağlıkla ilgili, ulaşımla ilgili bir çok hizmetinde bu vesile ile hızlandırılması için yoğun mesai harcadı. Biz Kaymakamımıza, eşlerine ve değerli ailesine müteşekkiriz. Borçlu hissediyoruz kendisine. Hiçbir şeye karışmayıpta günlerini geçirebilirdi. Ama tam tersine bütün Somalıların gönlüne giren kalbini kazanan bir anlayışla her daim kapısı açık olmak üzere Soma’ya büyük bir fedakarlık içerisinde hizmet etmiştir. Bunlar hepimizin ortak duygularıdır. Biz sizi hiçbir zaman unutmayacağız. Her zaman başımızın üzerinde yeriniz var. ‘dedi.
Kaymakam M. Bahattin Atçı ‘Soma’da kaldığım bu süre zarfında bir takım olaylar yaşandı. Bu olaylar vesilesi ile bizimde görev anlayışımız gereği o sorunun çözümü, insanlarımızı daha huzurlu olması, kanunlara göre işlerin aksamadan yürümesi için görevimizin gereğini yaparız. Bende onu yapmaya çalıştım. Ancak bunu yaparken Belediye Başkanımızdan büyük destek aldım. Kendisi hiçbir zaman hayır dememiştir. Her zaman Soma için desteğini esirgememiştir. Soma’da az birşey yapabilmişsem bunda Başkanımız, kurum amirleri ve sivil toplum kuruluşlarının desteği ile yapılmıştır. Soma’da bir takım projeler uyguladık. Soma’nın güzel hizmetlere ihtiyacı olduğunu biliyorum. Bir çok projemiz düşünce aşamasında kaldı. Önümüzdeki dönemde bunlarında gerçekleşeceğine inanıyorum. Nerde olursam olayım, her zaman bir kapınız var. Büyük bir kaza yaşadık. Sıkıntılı dönem içerisinde normalleşmeyi sağlamak için bir takım şeyler yapmak gerekiyordu. Bunları yapmaya gayret ettik. Ben üzüldüm buradan ayrılacağım için. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Somamız iyi günlerde kalsın, sizler başarılı olun diye temenni ediyorum. Bu gece Kadir gecesi ve duaların kabul olduğu bir gece, Somalıların ve Soma’nın her zaman güzel bir şekilde devam etsin istiyorum.’dedi. Belediye Başkanı Hasan Ergene tarafından Kaymakam Bahattin Atçı’ya hediye verilirken Somaspor Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Vardar tarafından ise çiçek takdim edilerek teşekkür edildi.

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!