https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

Atatürk Portresi’ne Büyükşehir Sahip Çıktı

Atatürk Portresi’ne Büyükşehir Sahip Çıktı
2.012 views
06 Haziran 2015 - 8:07

Hamız Dağı olarak bilinen İlim Işıktır dağında bulunan Atatürk portresi yenilenmeye başladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanan Atatürk Portresi tamamlanmadan herkesin dikkatini çekmeyi başardı.
Uzun bir zamandan beri Karaelmas Gazetesi olarak dile getirdiğimiz Soma halkı ve bir çok sivil toplum kuruluşu tarafından da tepkilere neden olan Atatürk Portresinin yenilenmesi için Soma MHP İlçe Teşkilatı ve Manisa Büyükşehir Belediyesi ortak bir çalışma başlattı. Atatürk Portresi önünde çalışmalar yapılmaya başlandığı Soma halkı tarafından meraklı gözlerle izleniyor. Konu ile ilgili MHP Soma İlçe Teşkilatı Basın açıklaması yaptı. Yapılan yazılı açıklamada ‘Hamız Dağı Soma MHP, Büyük Şehir Belediyesi Ortaklığı ile Atatürk Portresi Yenilenmesi Yapılmıştır. Herkes ulusal görevini ve sorumluluğunu bilmeli, memleket meseleleri üzerinde o düşünceyle, düşünüp çalışmayı görev edinmelidir. Rahmetle andığımız Mustafa Kemal Atatürk’ün bu sözlerine istinaden MHP teşkilatları olarak hamız dağında Soma’nın simgesi olan İlim Işıktır tepesindeki Atatürk’ün portresi Türkiye Cumhuriyeti devletinin yıpranışı gibi kurucusu da AKP iktidarından nasibini aldığı görünmüştür. Ancak burada Milliyetçi camianın Atatürk portresinin bakımsızlığına kayıtsız kalmadığı ve üzerine vazife edinerek portrenin laik olduğu şekle MHP teşkilatları ve Manisa Büyük Şehir Belediyesi gereğini yapmanın huzur ve mutluluğu içerisindedir. Ülkemizi yöneten AKP zihniyetinin Türkiye Cumhuriyeti devletinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü ve Atatürkçü düşünceleri ona ait ilke ve inkılapları silme çabasında olduğu Türk Milletince bilinmektedir. Ülkemizi yönetenlerin TÜRK’üm dememe alışkanlıkları halen devam etmektedir bu kin ve nefretleri Atatürk’ün izlerini silmek kendilerince yeni bir ATATÜRK yaratarak TÜRK milletini asi-mile etme ve özünden koparma çalışmaları hızlı bir şekilde devam etmektedir. Hamız dağındaki ATATÜRK portresinin yapımı ve onarımı AKP Belediyesine ve yönetimine ait iken aylarca portrenin onarımına kayıtsız kalan iktidar yetkilileri ATATÜRK düşmanlarına adeta çanak tuttukları gerçeği gözlerden kaçmamaktadır. Biz buradan soma MHP teşkilatları olarak cüzdanı ile vicdanı arasında gidip gelen sözde ATATÜRK sempatizanlarına ve ATATÜRK düşmanlarına sesleniyoruz TÜRKİYE CUMHURİYETİ devletini kuran MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ü hilal Ebed unutmayacağız ve unutturmayacağız gösterdiği ilkede dosdoğru yürüyeceğiz. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE sözüyle satırlarımızı noktalarken soma MHP İlçe Başkanlığı olarak 7 Haziran 2015 Pazar günü ATATÜRK ve kurmuş olduğu CUMHURİYET’ten rahatsız olan vatan hainlerinden ülkeyi kurtarma günü olması dileğiyle saygı ve sevgilerimizle.

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    error: Content is protected !!