Soma Karaelmas Gazetesi

Arslan ‘Tek Amacım Somalılara Hizmet Etmek Olmuştur’

Arslan ‘Tek Amacım Somalılara Hizmet Etmek Olmuştur’
1.205 views
22 Temmuz 2014 - 7:16

Soma İlçe Emniyet Müdürü Okan Arslan veda ziyaretlerini tamamlayarak Soma’dan ayrıldı. Yayınladığı basın açıklaması ile herkese teşekkür eden Arslan tek amacının Soma ve Soma halkına hizmet etmek olduğunun altını çizdi.
Yazılı basın açıklaması aşağıda yer almaktadır;
Sevgili Somalılar;
Yaklaşık bir yıl düre ile İlçe Emniyet Müdürlüğü görevimi yürüttüğüm Soma ilçemizden, bugün itibari ile ayrılarak yeni atandığım Manisa İl Emniyet Müdürlüğüne gidiyorum;
Görev yaptığım süre içerisinde İlçe EMniyet Müdürlüğü personeli olarak tek amacımız; ‘ Halka Hizmetin Hakka Hizmet’ olduğu anlayışıyla Soma’ya ve Soma’lılara hizmet etmek olmuştur.
Soma için yaptığımız çalışmalarda bizlere güvenerek desteklerini esirgemeyen başta Soma Halkına ve Sayın Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza, Tüm Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Müdürlerine ve Personeline, Siyasi Partilerin ve Sivil Toplum Örgütlerini Yönetici ve Üyelerine, Esnaf ve Sanatkarlarımıza ve Basın Mensuplarına teşekkür ediyor, esenlikler diliyorum.
Saygılarımla. Okan Arslan İlçe Emniyet Müdürü

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
     “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!