Soma Karaelmas Gazetesi

Altunsoy’dan Bayat Köy Okuluna Ziyaret

Altunsoy’dan Bayat Köy Okuluna Ziyaret
1.990 views
24 Aralık 2013 - 7:38

Milli Eğitim Müdürü Tahsin Altunsoy Bayat köy okulunu ziyaret etti. Okulda incelemelerde bulunan Milli Eğitim Müdürü Tahsin Altunsoy ‘ Okulun eğitim öğretin yönünden eksikleri olup olmadığını kontrol etti.
Okul Müdürü Hakan Emre ise Okulun hiçbir eksiğinin olmadığını belirtti. Okulda bir eksik bulunduğunda köylülerin her konuda yardımcı olduğunu belirten Okul Müdürü Köylülere teşekkür etti. Öğrencilere herhangi bir ihtiyaçları olup-olmadığını soran İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Altunsoy öğrencilerden ” Hiç bir ihtiyacımız yoktur. Teşekkür ederiz’ yanıtını aldı. köy okulu olarak bayat ilkokulunun eğitim-öğretimde iyi olduğunu gözlemleyen Altunsoy, öğrencilere teşekkür etti. Okul müdürüne çalışmalarından dolayı ayrıca teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tahsin Altunsoy Tüm okulların olduğu gibi köy okullarının da her zaman yanlarında olduklarını köy okullarındaki en ufak eksiklikleri bile çözmek için gayret gösterdiklerini ifade etti. Daha sonra öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirildi.

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!