Soma Karaelmas Gazetesi

Akçay, ‘Soma’da Patlama Yapacağız’

Akçay, ‘Soma’da Patlama Yapacağız’
1.747 views
18 Mart 2014 - 7:16

MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay Soma’da büyük bir patlama yaşayacaklarını ve Manisa ve Soma Belediyelerini MHP’nin kalesi yapacaklarını belirtti.
MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay Soma’ya gelerek partililer ile bir araya geldi. MHP Soma Belediye Başkan Adayı Oğuz Belgül ve partililer ile sohbet eden Akçay’a İlçe Başkanı Erdem tarafından plaket verildi.
MHP İlçe Başkanı Vedat Erdem plaket takdimi sırasında yaptığı konuşmasında ‘Sayın Milletvekilimiz mecliste en çok soru önergesi ve yasa tasarısı veren milletvekili ünvanını aldığı için, yılın Milletvekili seçilmesinden dolayı kendisine plaket takdiminde bulunuyoruz. İktidar partisinin milletvekilleri memleketi hortumlarken MHP milletvekilleri memleketin içine düşmüş, fakir gariban ve sorunları olan tüm milletimizin haklarını kurtarmak ve onların sorunlarına çözüm aramak için ilçe ilçe köy köy dolaşarak dünyada yılın milletvekili ödülünü kazanması neleri ifade ettiğini kamuoyunun bilmesi gerekiyor. Birileri ayakkabı kutuları ile anılırken bizler vekillerimizin gariban ve fakirlerin haklarını savunduğu ile anılmamız gurur vericidir. ‘dedi.
MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay ise ‘ Çok duygulandığımı ifade etmek istiyorum. Ben Postacı İbrahim’in oğluyum. İlkokula başladığımda küçük bir ilçede tek bir kırtasiye vardı. Babam bir tane silgi almıştı. Postanede devlet malzeme ofisine ait silgi bulunurdu. Ben bu silgiden istiyorum dedim. Babam kullanılmayacağını söyledi. 2 gün sonunda babam bana bağırarak bu devlet malı kullanılmaz diyerek bana bağırdı. Biz yetim hakkını devlet hakkını babalarımızdan anamızdan öğrenmiş kimseleriz. Ey Somalılar dürüst insanınız Oğuz Belgül’e sahip çıkın. Ben büyük inanç ile inanıyorum ki Manisa Büyükşehir Belediyesini MHP’li Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ile bir çok ilçemizi kazanacağız. Pek çok ilçelerimizde sürpriz yapacağız. Bigbang denilen bir kelime vardır. Soma’da da patlama olacak. Vatandaşlarımız MHP’ye ve değerli başkan adayı Oğuz Belgül kardeşimize sahip çıkacak ve bizleri bağrına basacaktır. Soma’nın belediye hizmetlerine çok büyük ihtiyaç var. Altyapı ve diğer belediyecilik hizmetleri bakımından çok aç olduğunu görüyorum. Milletvekili olarak 2 temel görevimiz var. Biri yasama dönemidir. Diğeri ise denetim görevidir. Muhalefet olunca denetim görevi daha çok önemlidir. Yaptığım faaliyetlerin bir çoğu Ülkemizi ilgilendiren konular vardır. Soma ile ilgili konuları konuşmak önergeler vermek, hükümetin dikkatini çekmek için dile getirdik. Bende elim boş gelmedim. Soma ile ilgili olarak 2011 yılından bu yana dile getirdiğim konuları kanun teklifleri, soru önergeleri hakkında hazırlanan dosyalarımızı İlçe Başkanımıza ve Belediye Başkan Adayımıza sunmak istiyorum. Başkan olduğu zaman bu hazırlanan dosya çok yardımcısı olacak’ diyerek hazırlanan dosyaları sundu. MHP Kadın kollarından Şefika Taşçı ise 4 gün gece gündüz iğne oyası ile işlediği tabloyu Milletvekili Erkan Akçay’a hediye etti. Hediyeden çok memnun olan Akçay ‘Ay yıldız ve 3 hilal’e hayran kaldım. Sadece bunlar için hayatımızı yaşamaya değer’ diyerek emek verenlere teşekkür etti.
Program Ticaret ve Sanayi odası, Nakliyeciler Kooperatifi yönetimi, Kamyoncu esnaf ziyareti, Samsacı mahallesinde mahalle sakinleri ile Bayram Ali kahvesinde bir araya geldi.

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    error: Content is protected !!