Soma Karaelmas Gazetesi

Ak Partili Belediye Meclis Adayları Kahvaltıda Buluştu

Ak Partili Belediye Meclis Adayları Kahvaltıda Buluştu
1.744 views
10 Şubat 2014 - 7:55

Ak Parti Soma İlçe teşkilatı tarafından Belediye Meclis Adayları için kahvaltı düzenlendi.
Ak Parti Soma İlçe teşkilatı tarafından Belediye Meclis Adayları için “kaynaşma ve buluşma” adı altında bir kahvaltı verildi. Park Sardunya Restoran’da verilen kahvaltıya Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, Ak Parti Soma İlçe Başkanı M. Ali Özkan, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Erol Saygılı ve Yönetim Kurulu, Ak Parti Kadın Koloları Başkanı Sultan Çoban ve Yönetim Kurulu, belde belediye başkanları, belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri ve adaylar katıldı.
Kahvaltı da konuşma yapan Ak Parti Soma İlçe Başkanı Av. M. Ali Özkan, “Soma Belediye Başkan Sayın Hasan Ergene’nin adaylığının açıklanmasının ardından seçim çalışmalarına başlayarak, sahalara indik. Seçim bürolarımızı hazırladık. Şuan da Soma ve beldelerde 14 tane seçim büromuz bütün ihtiyaçlarıyla, donanımlarıyla  hazır. Önümüzdeki günlerde bunların açılışlarını gerçekleştireceğiz.
Ak Parti Soma İlçe Başkanı Av. M. Ali Özkan, “Önümüzdeki günlerde de belediye meclis adaylarımızı belirleyeceğiz.18 Şubat günü Soma Belediyesine aday olacak arkadaşlarımızı belirleyeceğiz. Partimizde belediye meclisi adayı olmak için toplam 59 adayımız var.  Manisa’nın 17 ilçesi içerisinde bu anlamda en fazla başvuru alan 2. ilçe teşkilatıyız. Bu da gösteriyor ki, Soma’da Ak Parti çekim merkezi olmayı sürdürüyor. 18 Şubat’tan sonra vatandaşlarımızın karşısında olacağız” dedi.
Ardından söz alan Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, “Önemli bir dönemeçteyiz. 5 yılda bir yapılan mahalli idareler seçimi 30  Mart tarihi itibariyle tekrar yapılıyor. Hiçbir siyasi parti de böylesi yoğun bir teveccühle büyük bir aday adaylığı müracaatı olmadı. İnşallah Allah’ın izniyle, milletimizin takdiriyle Soma Belediyesine bir defa daha göreve geleceğiz. Gönül ister belediye meclisimiz 100 kişiden oluşsun. Geçmiş dönemlerde bu çalışmaları yaptık. Belediye meclisimizde görev alan arkadaşlarımızla hakikaten hayırlı işlere imzalar attık. Soma’mızın geleceğini şekillendirdik. Çok büyük yatırımların önünü açtık. Hatta bu yatırımların bir kısmını da gerçekleştirdik. İnşallah geçmiş dönemlerde olduğu gibi 2004 seçimlerinde biz 25 sandalyeden 16’sını almıştık. 2009 seçimlerinde yine 25 sandalyeden 18’ini bize verdi halkımız. Bu seçimler hem belediye meclisimizin temsili arttı, sandalye sayısı 31’e çıktı, hem de inşallah halkımızın teveccühüyle oylarımız da artacak. Ve bu 31 sandalyeden bu sefer önemli bir ekseriyetini Ak Parti’ye vermek suretiyle hayırlı hizmetlerinde önünü açmış olacaktır diye düşünüyorum.İnşallah önümüzde seçimler Soma’mız için partimiz için hepimiz için hayırlı hizmetlere vesile olur” dedi.

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    error: Content is protected !!