Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Ak Parti’den Müjdeli Kutlama

Ak Parti’den Müjdeli Kutlama
1.853 views
06 Aralık 2014 - 9:11

Ak Parti İlçe Başkanı Şeref Kavruk Maden İşçileri Sendikasını ziyaret ederek Ata bacasının açılma ihtimalinin olduğu müjdesini verdi. Firma’nın tazminatları ödemek istediğini belirten Kavruk İşçilerimizi mağdur etmeyeceğiz’dedi.

Ak Parti Soma İlçe Başkanı Şeref Kavruk 4 Aralık Madenciler Günü olması nedeni ile Maden İşçileri Sendikası Ege Bölgesi Şubesi yönetimini ziyaret ederek Başkan Recep Satır’a çiçek takdim etti. 4 Aralık Madenciler Gününü kutlayan İlçe Başkanı Kavruk ‘ Eynez’de işten çıkarılna 2831 işçinin yanındayız. Ankara ile görüşmelerimiz devam ediyor. Tazminatları konusunda da görüşmeler sürüyor. Firma tazminatları ödemek istiyor. İşçiler tazminatlarını son kuruşuna kadar alacak. Firma Ben ödersem taksit taksit öderim ama devlet öderse tamamını öder diyor bizde bunun takipçisi olacağız. Ata bacasının açılması için çalışmalar devam ediyor. Aldığımız duyumlara göre ise Ata Bacasının faaliyete geçirileceğini Migem’den müfettişlerin gelip incelemede bulunacağını öğrendik.’dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    error: Content is protected !!