Soma Karaelmas Gazetesi

Ak Parti Hasan Ergene İle Yola Devam Diyecek Mi?

Ak Parti Hasan Ergene İle Yola Devam Diyecek Mi?
2.291 views
10 Ekim 2013 - 7:34

Ak Parti Soma Belediye Başkanlığı görevini 10 yıldır yürüten Hasan Ergene’nin önümüzdeki yerel seçimlerde aday gösterilip gösterilmeyeceği merakla bekleniyor.
10 yıldan beri Belediye Başkanlığı yapan Hasan Ergene’nin Ak Parti’den tekrar aday adayı olması ile başlayan seçim süreci devam ediyor. Ak parti Soma’da yaptığı anketlerde ise birinci sırada İl Genel Meclis Üyesi İbrahim Demiraslan’ın çıkması büyük şaşkınlığa neden oldu. Belediye Başkanı Hasan Ergene’nin anketlerde birinci sırada çıkması beklenirken bir başka kişinin isminin anketlerde çıkması şaşırttı. Ak Parti Soma İlçe Teşkilatı kurucularından olan ve bir dönem İlçe Başkanlığı görevini yürüten Demiraslan’ın adı da Ak Parti Belediye Başkanlığı adaylığı için geçiyor. Ak Parti Soma İlçe Teşkilatından henüz bir açıklama yapılmamasına rağmen ismi açıklanmayan bir kişinin Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı için başvurduğu konuşuluyor. Ergene gibi Elektrik Mühendisi olan bu kişinin ismi ise sır gibi saklanıyor. Ak Parti’nin ise aday adaylığı süreci devam ediyor. Ak Parti’nin 10 yıldan beri Belediye Başkanlığı görevini yürüten Hasan Ergene’yi mi İl Genel Meclis Üyesi İbrahim Demiraslan’ı mı yoksa ismi açıklanmayan kişiyi mi aday olarak çıkaracağı merakla bekleniyor. Sürecin devam etmesi ile birlikte bir çok kişinin ismi aday adaylığı için geçerken henüz resmi bir açıklama yapılmıyor. Ancak 10 yıldan beri Belediye Başkanlığı görevini yürüten Hasan Ergene’nin Soma için elle tutulur gözle görülür bir çalışma yapmadığı söylenirken Ak Parti’nin Hasan Ergene dışında bir isimle yola devam edeceği söylentilerini de beraberinde getiriyor.

İbrahim_DEMİRARSLAN_.jpg

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Cemil Meriç’ten 2 ayrı gezi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Fatma Aliye İstanbul’da
GÜNLÜK HABER AKIŞI
CHP’den Tes-İş ziyareti
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Soma’da kenevir yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eğitimler yapıldı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gençlik, Kampta buluştu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Canlar’da Bayrak töreni

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!