Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

AK Gençliğin Belediye Başkanlığı Gururu

AK Gençliğin Belediye Başkanlığı Gururu
1.348 views
19 Aralık 2014 - 9:07

Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene’nin Soma’nın önemli işlerini görüşmek için Ankara’ya gitmesiyle boşalan Belediye Başkanlığı koltuğuna Ak Parti Genlik Kollarından Harun Çoban vekaleten Başkanlık koltuğuna oturdu.

2011 Temmuz ayında AK Parti Gençlik Kolları yönetim kurulu üyesi olarak partide aktif görev almaya başladığını beliren Harun Çoban, “ 2014 yerel seçimlerde partimizden en genç Belediye Meclis Üyeliğine seçildim. Buda şunu göstermiştir. Ak Parti Gençliği gereken değeri ve önemi her zaman görmüştür. Belediye Başkanımızın Ankara’da olmasından dolayı belediye başkan vekilliği görevi şahsıma verilmiştir.

Ak Parti Gençliğinden Soma Belediye Meclisine seçilipte, Gençliği temsilen Belediye Başkanlığı görevimde vekaleten bulunan ilk kişi olmak gurur verici” dedi.

İLK ZİYARETÇİLERİ AK GENÇLİK OLDU

1 günlük Soma Belediye Başkanı vekaletini alan Harun Çoban’ın ilk ziyaretçileri Soma Ak Parti Gençlik Kolları oldu.

Başkan Çoban’ı ziyaret eden Ak parti gençlik kolları başkanı Erol Saygılı ve yönetim kurulu üyeleri Ak Genlik gururunu yaşadı.

Gençlik kolları başkanı ve üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Harun Çoban, Belediye Başkanı  Hasan Ergene’ ye de koltuğunu teslim ettiği için teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    error: Content is protected !!