Soma Karaelmas Gazetesi

Ahilik Kutlamaları Renkli Başladı

Ahilik Kutlamaları Renkli Başladı
1.701 views
22 Eylül 2014 - 7:37

Ahilik Haftası kutlama programları çerçevesinde Soma Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü ve Öğretmenleri Sanayi esnafını ziyaretlerde bulundu. Esnafın Ahilik haftasını kutlayan Okul Müdürü Samih İli, Hafta hakkında esnafa bilgi verdi ve Okul bahçesinde düzenlenecek olan ana programa tüm esnafı davet etti.
Esnaf ziyaretleri sırasında bulunan Okul Müdürü Samih İli, Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Mehmet Kökgül, Müdür Yardımcısı Mustafa Akdeniz, Öğretmenlerden Fatih Damar, Haluk Yılmaz Esnafa karanfil dağıtarak renkli görüntüler oluştu. Sanayi esnaflarından İlhan Şen yılın ahisi seçildi ve Samih İli tarafından Ahilik kıyafeti giydirildi. Belge almaya hak kazanan çırak ve kalfalara belgeleri verildi.Sanayi Esnafı hatırlanmanın kendilerini çok mutlu ettiklerini belirterek okul yetkililerini tebrik ettiler.Program sonrası esnafa keşkek ikram edildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!