Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Ağaçlandırma Protokolü İmzalandı

Ağaçlandırma Protokolü İmzalandı
1.185 views
12 Aralık 2014 - 9:10

Soma Belediye Başkanlığı ve HİDRO-GEN Enerji İthalat İhracat Dağıtım ve Ticaret A.Ş (Kolin) yetkilileri arasında Ağaçlandırma Faaliyetleri yürütülmesine İlişkin İş birliği Protokolü imzalandı.

Ağaçlandırma Faaliyetleri yürütülmesine İlişkin İş birliği Protokolü Soma Kaymakamı M.Bahattin Atçının katılımlarıyla Soma Belediye Başkanlığı ve HİDRO-GEN Enerji İthalat İhracat Dağıtım ve Ticaret A.Ş yetkilileri arasında imzalandı.

Soma Belediye Başkanlığı ile HİDRO-GEN Enerji İthalat İhracat Dağıtım ve Ticaret A.Ş. (Kolin) iş birliğinde, Soma halkının çevre, orman, ağaç sevgisi konusunda bilinçlendirilmesi, belediye arazilerinin ağaçlandırılması, belediye zeytinliklerinin oluşturulması, zeytinciliğin geliştirilmesi, örnek zeytincilik alanlarının oluşturulması, zeytin yetiştirilmesi ile ilgili bilgilendirme çalışmalarının yapılması ve kaliteli tarım uygulamasının teşvik edilmesi için ağaçlandırma faaliyetleri yürütülmesine ilişkin iş birliği protokolü imzalandı. Toplamda 250.000 m²’ye ulaşacak ağaçlandırma yapılacağını belirtildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!