Soma Karaelmas Gazetesi

Ağaç Kesmeye Çalışan İşçi, Gövdesine Sıkışıp Kaldı

Ağaç Kesmeye Çalışan İşçi, Gövdesine Sıkışıp Kaldı
3.385 views
11 Aralık 2014 - 8:56

Çam ağacını kesmek için ağaca çıkan Sait Karagöz, çıktığı çam ağacını keserken gövdesine sıkıştı. Karagöz, bulunduğu yerden iş makinalarıyla çıkarılabildi.
Soma’nın Avdan Mahallesinde, çam ağacını kesmek için ağaca çıkan Sait Karagöz (33), gövdesine çıktığı çam ağacını keserken gövdesine sıkıştı. İş makineleri yardımıyla kurtarılan Karagöz, hastaneye kaldırıldı.
AĞACIN YARILAN BÖLÜMÜNE DÜŞTÜ
Edinilen bilgiye göre, Sait Karagöz, Avdan Mahallesinde özel arazide bulunan çam ağacını kesmek için elektrikli testereyle ağacın gövdesine çıktı. Yerden 3 metre yükseklikte bulunan Karagöz, kestiği ağacın gövdesinin ikiye ayrılması sonucu yarılan bölüme düşerek sıkıştı.
İŞ MAKİNALARIYLA KURTARILDI
Sıkıştığı yerde yaralanan ve kendi imkanlarıyla çıkamayan Karagöz, çevrede bulunanlar tarafından çağrılan iş makineleriyle kurtarılmaya çalışıldı. 4 kepçe ve 1 vincin çalışmaları sonucu kurtarılan Karagöz, ambulansla Soma Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.
Karagöz’ün sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!