Soma Karaelmas Gazetesi

ADD Şube Başkanı Önder Adar oldu

ADD Şube Başkanı Önder Adar oldu
2.138 views
14 Mart 2014 - 7:29

Atatürkçü Düşünce Derneği Soma Şubesinin, 10. olağan genel kurulu geçtiğimiz günlerde yapıldı. Yapılan genel kurul sonrasında yeni yeönetim belirlendi. Şube başkanı ise Önder Adar oldu.
13 Eylül Parkı içinde bulunan Atatürkçü Düşünce Derneği binasında yapılan genel kurula ADD onursal Başkanı Mustafa Topçu’da katıldı.
Yeni yönetim kurulu ise üyelerin tam katılımıyla ilk toplantısını geçtiğimiz akşam gerçekleştirdi.2 yıl boyunca görev yapacak yeni yönetim kurulu organlarını seçti. Başkanlığa seçilen Önder Adar, ‘Türkiye Cumhuriyetini kuran ve bize bu güzel ülkeyi armağan eden Mustafa Kemal ATATÜRK ve dava arkadaşlarının düşüncelerini daha geniş kitlelere yaymak ve bizden önceki arkadaşlardan aldığımız bayrağı daha yükseklere taşımak yegane görevimiz olacaktır. Siyasi görüşü ve fikri ne olursa olsun, ülkenin içerisinde bulunduğu zor ve sıkıntılı günlerin aşılmasında mücadele vermek üzere “Atatürk Cumhuriyetine” inanan ve destek veren herkesi bu çatı altında toplanmaya davet ediyoruz. Yapacağımız çalışmalar ve etkinlikler ile, bizleri bu ulvi göreve getirenlere layık olmaya çalışacağız. Dostlar çok iyi bilinmelidir ki; bizlere kanlar ve canlar pahasına armağan edilen bu aziz vatanı uygar dünyada lider durumuna getirecek olanlar tarikatlar, cemaatlar yada tekkeler falan değildir! Ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyacak yegane fikir “Atatürkçü düşüncedir” dedi.
Yeni yönetim şu isimlerden oluştu. Şube Başkanı Önder Adar, Başkan Yardımcısı Melih Emran, Sayman Ahmet Kutluk, Yazman Engin Hamşioğlu, Yönetim Kurulu üyeleri Ali Ünlü, Ahmet Bağcıoğlu, Serpil Elbinsoy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!