Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

8. Satranç Turnuvası Yapıldı

8. Satranç Turnuvası Yapıldı
1.265 views
21 Nisan 2014 - 6:58

8. Soma Ulusal Egemenlik Haftası satranç turnuvası Öğretmenevinde düzenlendi. Turnuvaya 2002-2008 doğumlu 368 öğrenci katıldı. Miniklerden 108, Küçüklerden 206, Yıldızlardan 54 öğrenci velileri ile birlikte sabah 8.00’den itibaren Öğretmenevi bahçesinde toplandı. Sabah 08.00’de başlayan satranç turnuvası 17.00’de sona erdi. Katılan öğrencilerin hepsi madalya almaya hak kazandı. Soma Gençlik Hizmetleri İlçe Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü, TSF İlçe Temsilciliği ve Soma Belediyesi tarafından düzenlenen programın açılışına katılan Kaymakam M. Bahattin Atçı ‘Hepiniz heyecanla başlamak istiyorsunuz. Sizlere başarılar diliyorum’ diyerek her grubun 1. masasında açılış hamlesini gerçekleştirdi.
Turnuva için Ulusal Hakem Mesut Avcı, İl hakemleri Tamer Kocaöğüt, Mehmet Sait Demir, Bircan Biçer, Salim Güven, Ali Abbas Barlas, Aday hakemler Adnan Balcan,Feyzi Özcan, Soma’dan ise hakemler Kadir Özdemir, Veysel Çetinkaya, Selim Çelebi geldi. Akşam saatlerine kadar devam eden ve 6 tur yapılan satranç turnuvası sonunda katılan öğrencilere madalyaları verildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!