Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

5 Yıl Aradan Sonra Uzunyılmaz Tekrar Aday

5 Yıl Aradan Sonra Uzunyılmaz Tekrar Aday
2.489 views
29 Ocak 2014 - 8:31

Siyaset kazanı ısınmaya başladı. Cenkyeri’nde 3 dönem Belediye Başkanlığı görevini yürüten ve 29 Mart 2009 seçimlerinde MHP Soma Belediye Başkan Adayı olan kırgınlığı nedeni ile partisine küserek MHP’den istifa eden Ünsal Uzunyılmaz Soma Belediye Başkanlığı için aday olduğunu açıkladı.
Somalıların yakından tanıdığı ve 3 dönem MHP’den Cenkyeri Belediye Başkanlığı yapan Ünsal Uzunyılmaz siyasetten kopamadı. 5 yıldan beri aktif siyasetin içinde yer almamasına rağmen seçimden kopamadığını ifade eden Ünsal Uzunyılmaz siyasete geri dönüş yapacağının sinyallerini verdi. Cenkyeri’nde yaptığı çalışmalar ile 2004-2005 yıllarında en başarılı Belediye Başkanı seçilen Uzunyılmaz hangi partiden aday olduğunu açıklamadı. Gazetemize yaptığı açıklamasında’ Siyaset’ten 4,5 yıldan beri uzak kaldım. Bu süre içinde ise 3 yıldır 160 ülkede faliyet gösteren uluslararası bir firmada üst müdür olarak çalışmaktayım. Ancak siyaset her zaman içimizde yer aldı. Siyasetten kopamadığım için gelen bir teklifi değerlendirmek istedim. Bugün bizim için çok önemli bir gün. Siyasi arenada değerli dostlarımın istekleri doğrultusunda Soma’da tekrar hizmet yarışına girme kararı aldık. Yılların vermiş olduğu siyasi ve ticari olumlu yada olumsuz deneyimlerimizin ardından toplanmış büyük bir sinerji ile tüm birikimimizi tecrübemizi Soma için ortaya koymak istiyoruz. Bu anlam da yapmak istediklerimizi Şubat ayının ilk günlerinde Genel Başkanımızın da onurlandıracağı, yapacağımız bir tanıtım toplantısı ile Soma halkına duyuracağız. Öncelikle şahsıma gösterilen teveccüh ve güvenle beni onurlandıran başta genel başkanımız olmak üzere tüm yöneticilere tüm parti mensuplarına şükranlarımı sunarım. Allah yar ve yardımcımız olsun’dedi.

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    error: Content is protected !!