Soma Karaelmas Gazetesi

301 Konut İçin Düğmeye Basıldı

301 Konut İçin Düğmeye Basıldı
1.482 views
17 Haziran 2014 - 6:59

301 Madenci konutlarının yapılması için yer arayışları hızlandı. Manisa Valisi Erdoğan Bektaş Soma’ya gelerek 301 konut yapılacak yer araştırmasına katıldı.
Manisa Valisi Erdoğan Bektaş ayağının tozu ile Soma’ya geldi. Göreve başladığı günden bu yana Soma’yı sık sık ziyaret eden Bektaş geçtiğimiz hafta sonu yine Soma’ya gelerek çeşitli incelemelerde bulundu. Kaymakam Bahattin Atçı, Belediye Başkanı Hasan Ergene ile birlikte Azot sitesi yanında bulunan arazi ve Toki evlerinin bulşunduğu Turgutalp Altıntepe mevkiinde inceleme yaptı. 301 Madenci konutlarının yapılması için yer arayışlarının devam ettiği belirtildi. Yerler hakkında Kaymakam Bahattin Atçı’dan bilgi alan Vali Bektaş daha sonra Organiza Sanayi Bölgesi yapılması planlanan Hatunkööy yolu üzerinde bulunan araziye geçti. Burada Soma Ticaret ve Sanayi odası başkanı Hakan Işık yapılan çalışmalar ve gelinen son nokta ile ilgili Vali Bektaş’ı bilgilendirdi. Vali Erdoğan Bektaş inceleme sonrası Soma’dan ayrıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
     “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!