Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

23 Nisan’dan Kareler

23 Nisan’dan Kareler
2.205 views
24 Nisan 2014 - 14:30

Bayram sırasında karemize yakalananları sizlerle paylaştık.
‘Oturma Düzenine Çare Bulundu’
Bunların en başında ise önceki bayramlarda yaşanan protokol oturma düzeni idi. Cengiz Topel Meydanına gelen Kaymakam Mehmet Bahattin Atçı, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kenan Orhan’dan düzen hakkında bilgi aldı. Geçtiğimiz bayramlarda yaşananın aksine protokol koltuklarının bazıları boş kaldı.
‘Veliler Yine Başrolde’
Ödül töreninde ise fotoğraf çekme sıkıntısı yaşandı. Bir çok veli çocuğunun fotoğrafını çekmek için alana gelince ortalık karıştı. Basın mensupları olarak fotoğraf çekmekte zorlandık. Veliler ise karemize böyle yansıdı.
‘Dondurmalar Çocukların Hakkı’
Soma Belediyesi tarafından kutlamalara katılanlara ikramda bulunuldu. Dondurma ikramı ise bu ikramlardan bir tanesi idi. Protokol mensuplarına da dondurma ikram edildi. Kaymakam Bahattin Atçı, Belediye Başkanı Hasan Ergene almayarak “çocuklar yesin” dedi. Garnizon Komutanı Jandarma Binbaşı İbrahim Kılınç ise aldığı dondurmayı hemen önünde oturarak gösterileri izleyen çocuklardan birine verdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!