Soma Karaelmas Gazetesi

“2023 hedefine güçlü ilerliyoruz”

“2023 hedefine güçlü ilerliyoruz”
5 views
19 Ekim 2021 - 6:54

Belediye Başkanı Ali Tulup, AK Parti Manisa İl Koordinatörü Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven’i ve İl Başkanı Salih Hızlı’yı ağırladı.

Belediye Başkanı Ali Tulup, Soma Belediyesinde AK Parti Manisa İl Koordinatörü Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven’i ve İl Başkanı Salih Hızlı’yı ağırladı.
Ziyaret sırasında İlçe Başkanı Erol Saygılı, Ana Kademe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Pınar Kuzu ve yönetim kurulu üyeleri, Gençlik Kolları yönetim kurulu üyeler, Belediye Meclis Üyeleri de hazır bulundu.
Ak Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Hükümlü ve Tutuklu Hakları Alt Komisyonu Başkanı İbrahim Yurdunuseven ile beraber hafta sonu yoğun bir program ile ilçelerde ziyaretlerde bulundular. Gerçekleştirilen ziyaretlerde hem teşkilatın hem de vatandaşların talepleri dikkate alınırken 2023 hedefin önemi vurgu yapıldı. Teşkilatın ve ziyaretlerin önemini belirten İl Başkanı Salih Hızlı ” Milletvekilimiz ve il koordinatörümüz olan İbrahim beyin ziyaretleri bizleri fazlasıyla mutlu etmiştir, sizler ile bir araya gelerek güçlü bir şekilde 2023 hedefimize ilerliyoruz. Hep birlikte bu güçlü davamızda sonuna kadar ilerleyeceğimizden şüphemiz yok” dedi. Yaptığı ziyaretler esnasında 2023 ‘ün önemine vurgu yapan Yurduseven “ Bizler birilerinin hem adını anıp hem korktukları 2023’e emin adımlarla tabiri caizse gümbür gümbür geliyoruz. Fitne ve yalanlar üreterek seçimi manipüle etmeyi planlayanlara, yaptığımız icraatlar ve yatırımlarla en güzel karşılığı vereceğiz.” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    error: Content is protected !!