Soma Karaelmas Gazetesi

‘2018 Yaz Okulunda buluşalım’

‘2018 Yaz Okulunda buluşalım’
698 views
01 Ağustos 2017 - 9:09

Soma Sosyal Haklar Derneği bu yıl 3.sünü hazırladığı Yaz Okulu sona erdi. Yaz okulu kapanışının mesajı ise 2018 yılında Soma Yaz Okulunda buluşalım oldu.

 

SHD olarak bu yıl üçüncüsünü düzenlediğimiz Soma Yaz Okulu 10 Temmuz 2017 Pazertesi  başladı. Hep birlikte üreterek, öğrenerek, dayanışarak eğlenceli ve verimli zamanlar geçirmek dileği ile ve  “BİRLİKTE EĞLENELİM, BİRLİKTE ÖĞRENELİM, BİRLİKTE ÜRETELİM ” sloganı ile başlayan yaz okulu 28 Temmuz Cuma günü gerçekleştirilen kapanış şenliği ile sona erdi.

 

Kapanışta Soma Çocuk Gelişim Merkezi öğrencileri Bağlama ve gitarları ile mini konser vererek eğlenceli anlar yaşattılar.

Şenlikte konuşan SHD Genel Başkanı Melda Onur yaptığı konuşmasında yaz okuluna maddi-manevi destek veren herkese, üyelere, gönüllülere, çocuklara ve ailelere teşekkür etti.

SHD Genel Başkanı Melda Onur’un ardından söz alan Ege Bölge Temsilcisi Kamil Kartal yaz okuluna maddi manevi destek veren herkese teşekkür etti. SHD’nin üç yıldır Soma’da şehit madenci aileleri ile birlikte verdiği mücadeleden bahseden Kamil Kartal’ın konuşmasının ardından şarkılar, türküler, oyunlar, danslar ve palyaço gösterisi ile şenlik bitti. Yaz okuluna destek verenlere teşekkür belgeleri verildi.

Kapanışın son mesajı “2018’de Soma yaz okulunda buluşalım!” oldu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!