Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

20 Bin Öğrenci İçin Yarı Yıl Tatili Başladı

20 Bin Öğrenci İçin Yarı Yıl Tatili Başladı
1.216 views
24 Ocak 2014 - 20:57

2013-2014 Eğitim Öğretim yılının ilk dönemi alınan karneler ile sona erdi. Öğrenciler ilk yarı yıl tatiline başladılar. Soma’da toplamda 20.034 öğrenci dün karnelerini öğretmenlerini elinden aldılar.
Soma Kaymakamı M. Bahattin Atçı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Altunsoy, Turgutalp Belediye Başkanı Ali Tulup, ELİ Müessese Müdürü Hakkı Duran ve Şube Müdürleri, Okul Aile Birliği Başkanı Ayhan Kiraz, Başkan Yardımcısı Müşfik Iğnak’ın da katıldığı karne töreni Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesinde gerçekleştirildi.
Soma Kaymakamı M. Bahattin Atçı karne töreninde yaptığı konuşmada ‘İlk yarı tatiline girdiğiniz bugün sizlerin en mutlu günlerinizden birisi uzun bir öğretim yılından sonra 15 günlük tatili hak ettiniz. Bu tatilde dinlenmek sizlerin hakkı kitaplarınızdan yine de ayrı kalmamak için onlarla da yakın olun. En önemlisi bu tatili güzel bir şekilde değerlendirmeniz. Bu nedenle 15 tatiliniz siz öğrencilere hayırlı olsun’ dedi.
12. sınıf öğrencilerine karnelerini veren Kaymakam Atçı öğrencilere ne olmak istediklerini sordu. Öğrencilerin bir çoğu ise ‘Doktor’ cevabını verdi. 2 hafta sürecek karne tatili ise 10 Şubat 2014 Pazartesi günü sona erecek.

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!