Soma Karaelmas Gazetesi

19 Okulda Fatih Projesi Altyapısı Kurulacak

19 Okulda Fatih Projesi Altyapısı Kurulacak
1.466 views
03 Ocak 2014 - 8:00

Fatih projesi kapsamında akıllı tahta ve ağ altyapısı kurulan ve faal duruma geçirilen 6 liseden sonra 19 okula daha 2014 yılı içinde Fatih projesi kapsamında akıllı tahta ve  ağ altyapısı  kurulacak.
2013 yılında akıllı tahta kurulan okullardaki yaklaşık 300 Öğretmenimiz akıllı tahta eğitiminden geçti. Eğitimleri Fatih Projesi Eğitmeni Fuat Söyler tarafından verildi.  6 Lisemize toplam 150 akıllı tahta kurulmuş ve internet ve ağ alt yapıları tamamlanmış durumdadır.
2014 yılı akıllı tahta kurulacak okullar öncelikle meslek liseleri ve ortaokullar olacak. İlkokullara ise en son kurulacak. Akıllı tahta ve ağ kurulacak okullar ise şöyle ; 13 Eylül Gama Ortaokulu, Altıntaş Ortaokulu, Aşağı Avdan Ortaokulu, Ayşe Temizel Ortaokulu, Canlar Ortaokulu, Cenkyeri Cumhuriyet Ortaokul, Fikri Akay Ortaokulu, Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu, Mustafa Arife Yenice Köylü Ortaokulu, Naciye Evren Ortaokulu, Soma Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Soma Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Turgutalp Madenciler Ortaokulu, Turgutalp Ortaokulu, Yağcıllı Ortaokulu, Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu, Zübeyde Hanım Ortaokulu ve Karacakaş Ortaokulu.

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Cemil Meriç’ten 2 ayrı gezi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Fatma Aliye İstanbul’da
GÜNLÜK HABER AKIŞI
CHP’den Tes-İş ziyareti
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Soma’da kenevir yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eğitimler yapıldı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gençlik, Kampta buluştu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Canlar’da Bayrak töreni

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!