Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Bulunan Paralar Ve Kredi Kartları Sahibine Teslim Edildi

Bulunan Paralar Ve Kredi Kartları Sahibine Teslim Edildi
1.771 views
23 Ekim 2013 - 6:56

Bayram arifesinde Turgutalp Soma yolu üzerinde saçılmış olarak darmadağın şekilde bulunan nakit paralar, kredi kartları ve kimlikler çevrede bulunan duyarlı vatandaşlar tarafından toplanarak Alo 155 hattı üzerinden Emniyet yetkililerine haber verildi.
Olayı kısa sürede incelemeye alarak  kaybolan kartları ve paraların sahibine ulaşmayı hedefleyen yetkililer cüzdandan çıkan bankamatik kartı üzerinden ilgili bankanın müşteri hizmetleri aracılığı ile cüzdanı kaybeden kişinin Levent G. Olduğunu tespit ettiler.Olay yerine gelen Levent G.  Olayın şokunu yaşarken  “Bulundu” haberinin gelmesi üzerine vatandaşlara ve emniyet yetkililerine özverili ve duyarlı davranışları nedeni ile teşekkür ettikten sonra paraları ve kartlarını tutanakla teslim aldıktan sonra olay yerinden mutlu şekilde ayrıldı.

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!