Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Yeni Hastane Teslim Aşamasında

Yeni Hastane Teslim Aşamasında
3.810 views
17 Eylül 2013 - 7:59

Soma’da yapımına başlanan ve bölgenin en büyük hastanesi olarak gündemde yer edinen Soma Devlet Hastanesinin inşaatı tamamlanmak üzere.
Yüklenici firma BİN-KA Beton firması sahibi Rahmi Karakaya bugüne kadar gelinen süreci ve yapılan hizmetleri değerlendirdi. Soma başta olmak üzere bölgeye hitap edecek bir hastane inşaatının sorumluluğunu almanın hiçte kolay olmadığını belirten Karakaya alnımızın akıyla hastane inşaatının firmamızla ilgili olan kısımlarını tamamlayarak teslim aşamasına getirdik dedi. Karakaya, Sektörde yeni olmamız ve hakkımızdaki farklı spekülasyonlara rağmen bugün gelinen noktada bir başarıya imza atacak olmanın gururunu yaşamaktayız.
BİN-KA Beton olarak hakkımızda farklı söylentiler yapıldı. Bizler bunlara aldırmadan başladığımız işin hakkını vermeye çalıştık. Şimdide bunun mutluluğunu Soma halkı ile birlikte paylaşacağız. Hastane İnşaatımızı tamamlanmak üzere ve artık ileriki günlerde teslim aşamasına gelecektir. Yaptığımız çalışmalar 4 farklı mekanizma tarafından denetlenmektedir. Bu inşaat alanında 70 bin metreküp beton işimiz oldu. Bu işimizde Yapı denetim Kurumları, Manisa Gözetim ve Denetim, TOKİ ve kendi denetenlerimizin kontrolünden geçerek yapıldı. Yaklaşık olarak 60 Milyon TL + KDV bir Maliyetle bu iş tamamlandı. Artık teslim aşamasındayız. Bununla birlikte Kınık ve Poyracıkta okul inşaatlarımız ve piyasa işlerimizde her geçen gün artarak devam etmektedir. İnsanlar bizleri ve işçiliğimizi gördükçe tercihlerini bizden yana yapıyorlar. Buda bizleri onure ediyor.”dedi.
Karakaya BİN-KA Beton olarak firma bünyesinde farklı değişim ve yatırımların yapıldığına da değindi. Karakaya her geçen gün artan iş potansiyelimiz nedeni ile makine parkurumuzu elden geçirdik. Firma bünyesinde yaklaşık olarak 2 Milyon TL’lik bir yatırım gerçekleştirerek araç parkurumuzu yeniledik ve daha güçlü bir hale getirdik.”dedi.

DSC_5648.jpg

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!