Soma Karaelmas Gazetesi

1250 Öğrenci İçin 2 Gün Tatil

1250 Öğrenci İçin 2 Gün Tatil
1.567 views
12 Aralık 2013 - 7:47

Kar yağışı okulları tatil etti. Kar yağışı nedeni ile bazı köy yollarının kapanması okul servislerini de etkiledi. Kaymakam Bahattin Atçı İlçe Hıfsı Sıhha Kurulu kararı ile köylerden Soma Merkez ve çeşitli taşıma merkezlerine giden toplam 1237 öğrencinin 2 gün tatil yapacağını belirtti.
Kaymakam Bahattin Atçı, “Toplam 53 köyümüzün 47 tanesinde taşıma yapılıyor. 47 Yerleşim biriminden 6 ilköğretim birimine toplam 640 öğrenci  taşınıyor. Ortaöğretimde ise 42 yerleşim biriminden Soma Merkezde 8 Liseye toplam 597 öğrencimiz taşınıyor. Köy okullarımızdan Soma Merkeze, Avdan, Cenkyeri, Yağcıllı, Karacakaş ve Akçaavlu köylerimize taşıma yapılıyordu. Köy yollarımızda ulaşım yollarında yaşanan sıkıntılar nedeni ile bugün ve yarın olmak üzere 2 gün tatil yapılmıştır. Merkezde her hangi bir sıkıntı yaşanmaması sebebi ile Merkezde tatil düşünmüyoruz’ dedi.

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Cemil Meriç’ten 2 ayrı gezi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Fatma Aliye İstanbul’da
GÜNLÜK HABER AKIŞI
CHP’den Tes-İş ziyareti
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Soma’da kenevir yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eğitimler yapıldı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gençlik, Kampta buluştu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Canlar’da Bayrak töreni

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!