Soma Karaelmas Gazetesi

1 Mayıs İşçi Bayramı İzmir’de Kutlanacak

1 Mayıs İşçi Bayramı İzmir’de Kutlanacak
1.481 views
25 Nisan 2014 - 6:36

Soma’da 1 Mayıs kutlamaları yapılmayacak. Gündoğdu meydanındaki programa geç kalındığı için bu yıl Soma’da 1 Mayıs kutlamaları yapılmayacağı bildirildi.
Geçtiğimiz yıllarda yapıldığı gibi Cengiz Topel Meydanında kutlama yapılmayacağını belirten Ege Bölgesi Şubesi Başkanı Tamer Küçükgençay ‘ 1 Mayıs işçilerin birlik, dayanışma e mücadele günü etkinlikleri her zaman olduğu gibi bu yıl da yine İzmir Kordon Gündoğdu Meydanı’nda kutlanacaktır. Katılmak isteyen üyelerimiz, 30 Nisan 2014 Çarşamba günü saat:17.00’ye kadar işyeri temsilcilerine isimlerini yazdırabilirler. Tüm işçi arkadaşlarımızın katılımlarını bekliyoruz. Hareket saati ise sabah 09.00’da Sendikamızın önünde olacaktır. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl meydanda program yapılmayacak. Program sonrasında beşyol mevkiine kadar yürüyüş yapıp burada otobüslere biniliyordu. İzmir’de yapılan programa vardığımızda çok gerilerde kalıyorduk. Bu sebeple bu yıl burada program düzenlemeyip direk otobüsler ile hareket edilecek. İşçilerimizin aileleri ile katılmasını bekliyoruz.’dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!