Soma Karaelmas Gazetesi

SODOS Çocukları sevindirdi
135 views
11 Şubat 2020 - 6:26

Soma Doğa Sporları Kulübü bu haftaki doğa yürüyüşünü Deprem bölgesinde gerçekleştirdi. Yürüyüş sonrasında deprem bölgesindeki çocuklara hediyeler verildi.

Soma Doğa Sporları kulübü üyeleri bu hafta yürüyüşlerini deprem bölgesinde gerçekleştirdi. Kırkağaç’ın İlyaslar mahallesinden başlayan yürüyüş Akhisar’ın Musalar mahallesinde son buldu. Yaklaşık 12 km.lik orta derecelik bir parkurun ardından Soma Doğa Sporları Kulübü üyeleri yürüyüş sonunda deprem çadırlarında kalan çocuklara yanlarında getirdikleri çeşitli hediyeleri vererek mutlu etmeye çalıştılar.
‘Korkularını unutturmak istedik’
Bu haftaki yürüyüşleri deprem bölgesine gerçekleştirdiklerini ifade eden Sodos Kulübü Başkanı Mustafa Alioğlu ‘Kırkağaç İlyaslar’dan başlayarak Akhisar musalar köyüne kadar yürüyüş gerçekleştirdik. Yürüyüş sonrasında ise güzel bir iyilik hareketi yaparak çocuklarımızı mutlu etmek istedik. Kulübümüz yönetimi ve üyelerimiz ile Kırkağaç Karakurt köyünde bulunan ve soğuk hava da evlerinde değil de deprem çadırlarında kalan çocuklarımıza o korkuyu bir nebze de unutturmak adına çeşitli hediyeler dağıtmak istedik. Bugün bu etkinliğimizi de başarı ile tamamladık. Hediyelerimizi toplamamızda bizlere destek olan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu gözlerinde görülen mutlulukta sizlerin payı çok büyük’dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!