En Çok Görüntülenenler

Soma Belediyesi ve Soma Musiki Derneği tarafıdnan düzenlenen Türk Sanat Müziği Konseri Soma Belediye Düğün Salonunda gerçekleştirildi.

Soma Belediyesi ve Soma Musiki Derneği tarafından düzenlenen ücretsiz Türk Sanat Müziği konseri, Belediye Düğün Salonunda Soma halkının katılımı ile gerçekleştirildi. Konsere Belediye Başkanı Ali Tulup eşi Türkan Tulup ile birlikte katıldı.
Şefliğini Aydın Özden’in sunuculuğunu ise Zeki Buluk’un yaptığı en güzel Türk Sanat Müziği eserlerinden oluşan müzik dinletisi katılanları mest etti.
Birbirinden güzel eserlerin sergilendiği gece sonunda Belediye Başkanı Ali Tulup, Yönetmen Aydın Özden’e teşekkür ederek çiçek takdim etti.

Eşsiz müzik ziyafeti

Soma Belediyesi ve Soma Musiki Derneği tarafıdnan düzenlenen Türk Sanat Müziği Konseri Soma Belediye Düğün Salonunda gerçekleştirildi. Soma Belediyesi ve Soma Musiki Derneği tarafından düzenlenen ücretsiz Türk Sanat Müziği konseri, Belediye Düğün Salonunda Soma halkının katılımı ile gerçekleştirildi. Konsere Belediye Başkanı Ali Tulup eşi Türkan Tulup ile birlikte katıldı. Şefliğini Aydın Özden’in sunuculuğunu ise Zeki […]Benzer Galeriler

Yukar Geri Ana Sayfa
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.