Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Döner Bank 45’ten Örnek Davranış

Döner Bank 45’ten Örnek Davranış
3.447 views
19 Ağustos 2013 - 22:12

Gazi Osman Paşa Caddesi üzerinde Soma halkına hizmet vermeye başlayan Döner Bank 45 sahibi aynı zamanda ise Özgür Adamlar Moto Grup Kurucu ve yöneticisi Serdar Gelir Motosiklet kullanıcılarına tavsiyelerde bulunarak herkesi trafikte saygılı olmaya davet etti.
Soma İlçe Emniyet binası karşısında Döner Bank 45 ismi ile Soma halkına en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan Serdar Gelir trafikteki motosikletlilerin fark edilmesi için dükkanın çoğu yerine “ Motosikletlileri fark edin” logolu yazılar asarak Somalıları bilinçlendirmeyi amaçladığını ifade etti.
Özgür Adamlar Moto Grup Kurucu ve yöneticisi Döner Bank 45 İşletme sahibi Serdar Gelir ‘Soma’da motosiklet kazalarının asıl sebebi bilinçsizlik ve trafik saygısının olmayışından kaynaklanıyor. Eğer motosiklet kullanıcısı gerekli korunma ekipmanlarını kullanıyor, trafik kurallarına dikkat ediyor ise trafikte tehlike arz etmez. Çok üzücüdür ki biz motosikletlilere trafikte yeterince saygı gösterilmiyor. Motosikletliler nasıl olsa manevrayla kurtulur diye öndeki araçlar sinyal vermeden ani dönüşler yapıyor ve direksiyon hakimiyetini kaybeden motosiklet sürücülerinin araca çarparak yaralanmalarına ve hatta ölümlerine sebep oluyor. Buradan Soma’lı motosiklet sürücülerine sesleniyorum; Ehliyetiniz yoksa ve gerekli kıyafet önlemlerini almadan asla motosiklete binmesinler. Trafikte herkes kendinden  sorumludur. Her birey trafik kurallara uyarsa trafik kazaları en aza indirilmiş olur. Bu yüzden  emniyet güçlerinin  yaptığı uygulamalara ve denetlemelere destek veriyorum. Kim motosiklete kasksız ve A2 ehliyeti olmadan biniyorsa trafik cezasını hak etmiş demektir. Ben  Özgür Adamlar Moto Grup Kurucusu ve yöneticisiyim. Grubumuza A2 ehliyeti olmayan ve gerekli koruma ekipmanı kullanmayan sürücüleri almıyoruz” dedi. Gelir, tüm Soma’lı motosiklet tutkunlarını Döner Bank 45’e beklediğini ifade etti.

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!