Soma Karaelmas Gazetesi
Soma Karaelmas Gazetesi
  • Özkan Milletvekilliği aday adaylığını açıkladı
    Özkan Milletvekilliği aday adaylığını açıkladı
  • Soma’nın vekili kim olacak
    Soma’nın vekili kim olacak
  • Yeşilçam oyuncuları Fatih Meslek’te
    Yeşilçam oyuncuları Fatih Meslek’te
  • 6 öğrenci ile  finallerde
    6 öğrenci ile finallerde
  • Altın Orman Doğayla iç içe, şehrin yanı başında
    Altın Orman Doğayla iç içe, şehrin yanı başında
  • Soma İnönü Mahallesi’ne Kanalizasyon Hattı
    Soma İnönü Mahallesi’ne Kanalizasyon Hattı
  • Devlet Hastanesi Kadrosunu güçlendirdi
    Devlet Hastanesi Kadrosunu güçlendirdi
  • ERKEN SEÇİM TARİHİ:  24 HAZİRAN 2018 PAZAR GÜNÜ
    ERKEN SEÇİM TARİHİ: 24 HAZİRAN 2018 PAZAR GÜNÜ
  • Murat Maan Zehir Zemberek
    Murat Maan Zehir Zemberek
  • Kitap Günleri başladı
    Kitap Günleri başladı
Soma Karaelmas Gazetesi
Özkan Milletvekilliği aday adaylığını açıkladı
Özkan Milletvekilliği aday adaylığını açıkladı

Ak Parti Eski İlçe Başkanı ...

Kırkağaç Alay kavşağında kaza; 25 Yaralı
Kırkağaç Alay kavşağında kaza; 25 Yaralı

Kırkağaç’ta , çarşı iznine çıkan...

Soma’nın vekili kim olacak
Soma’nın vekili kim olacak

Soma’da seçim haraketli başladı. Erken...

Yeşilçam oyuncuları Fatih Meslek’te
Yeşilçam oyuncuları Fatih Meslek’te

Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu...

6 öğrenci ile  finallerde
6 öğrenci ile finallerde

13 Eylül Gama Ortaokulu’nun 6...

Altın Orman Doğayla iç içe, şehrin yanı başında
Altın Orman Doğayla iç içe, şehrin yanı başında

Gürtaş İnşaat/Gordion Group’un Bornova Altındağ’da...

Soma İnönü Mahallesi’ne Kanalizasyon Hattı
Soma İnönü Mahallesi’ne Kanalizasyon Hattı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Soma ilçesine...

Devlet Hastanesi Kadrosunu güçlendirdi
Devlet Hastanesi Kadrosunu güçlendirdi

Soma Devlet Hastanesinde eksik kalan...

ERKEN SEÇİM TARİHİ:  24 HAZİRAN 2018 PAZAR GÜNÜ
ERKEN SEÇİM TARİHİ: 24 HAZİRAN 2018 PAZAR GÜNÜ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cumhurbaşkanlığı...

Murat Maan Zehir Zemberek
Murat Maan Zehir Zemberek

MHP Soma İlçe Başkanı Murat...

Soma’da maden faciası
Soma’da maden faciası

Tüm detaylar az...

Soma Adliye Sarayına İlk Kazma Vuruldu
Soma Adliye Sarayına İlk Kazma Vuruldu

Yaklaşık 20 milyona mal olacak...

‘Kırkağaç Kadar Olamadık’
‘Kırkağaç Kadar Olamadık’

Soma Devlet Hastanesinde Kadın Hastalıkları...

Yürek burkan hikaye
Yürek burkan hikaye

Avustralya’da 1982 yılında dünyaya gelen...

Habersiz Yaptırdığı Sigortadan Ailesine 200 Bin TL Ödendi
Habersiz Yaptırdığı Sigortadan Ailesine 200 Bin TL Ödendi

Kocagedik ailesi buruk sevincini yaşadı....

MHP’den açıklama
MHP’den açıklama

MHP Soma İlçe Başkanı Vedat...

Trafik Kazası: 1 Ölü 1 Yaralı
Trafik Kazası: 1 Ölü 1 Yaralı

Soma’da meydana gelen trafik kazasında...

Soma’da Feci Kaza 1 Ölü
Soma’da Feci Kaza 1 Ölü

Soma’da meydana gelen trafik kazasında...

Soma’da Feci Kaza 1 Ölü
Soma’da Feci Kaza 1 Ölü

Soma’da meydana gelen trafik kazasında...

Soma’da Baltalı Cinayet:1 Ölü
Soma’da Baltalı Cinayet:1 Ölü

Soma’da bir kişi, tartıştığı eniştesini...

Soma Karaelmas Gazetesi
200 öğrenci koştu
200 öğrenci koştu
23 Nisan Ulusal Egemenlik koşusu yaklaşık 200 öğrenci katıldı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri içinde gerçekleşen Kros koşusu Zafer Spor Tesislerinde gerçekleşti. 4 ayrı kategoride gerçekleşen koşulara...
21 Nisan 2017 10:23
Font1 Font2 Font3 Font4

23 Nisan Ulusal Egemenlik koşusu yaklaşık 200 öğrenci katıldı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri içinde gerçekleşen Kros koşusu Zafer Spor Tesislerinde gerçekleşti. 4 ayrı kategoride gerçekleşen koşulara tüm okullardan toplam 200 öğrenci katıldı. Küçük kızlar kategorisinde yarışan Canlar Ortaokulu öğrencisi Rukiye Canbal birinciliği kimseye kaptırmadı. Koşularda madalyalara ambargo uygulayan Canbal okulunu birinciliğe taşıyamadı.

Koşular sonunda dereceye girenlere madalyaları ve ödülleri verildi.

Küçük kızlarda 1. Rukiye Canbal, 2. Nihal Gezgin, 3. Tülin Yılmaz olurken takım halinde ise 1. 13 Eylül ortaokulu, 2. Seher Ali Ortaokulu, 3. Canlar Ortaokulu oldu.

Küçük Erkeklerde 1. Sefa Onak, 2. Emine Güroğlu, 3. Tarık Okşaş olurken takım halinde ise 1. Turgutalp ortaokulu, 2. Canlar Ortaokulu ve 3. Seher Ali Ortaokulu oldu.

Yıldız Kızlarda 1. Begüm Arık, 2. Şevval Cantürk, 3. Hatice İkiz, Takım halinde 1. Seher ALi Ortaokulu, 2. Turgutalp Ortaokulu, 3. Yunus Emre Ortaokulu oldu.

Yıldız Erkeklerde 1. Doğukan Tarlaek, 2. Ener Furkan Yaslam, 3. Mustafa Önel olurken, 1. Seher Ali ortaokulu, 2. Turgutalp Ortaokulu, 3. 13 Eylül Ortaokulu oldu.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.